Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 6 авг. 2011, 14:14 ч.

Вагинален проблем! Съвети , моля !!

• 947
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте!

От няколко дни имам проблем във вагиналната зона, и по-точно, точно около входа на влагалището.
Преди няколко дни (понеже не се бяхме виждали с приятелят ми от доста дълго време ) и точно по време на половият акт  , когато влезе в мен , усетих някаква рязка болка (все едно ме е скъсал БУКВАЛНО Shocked ),защото той наистина доста се засили , пък и неговият не е никак мъничък ..  Embarassed
След като приключихме , го помолих да ме огледа долу добре и той каза , че се е получило някакво мъничко скъсване,цепнатина , около1-2 мм , точно в началото на вагината , но от страната на ануса.
След като започна да поотминава болката при секс, отново опитахме да го направим (1-2 дни след като се случи това) нямаше такава болка както при първите пъти , но вчера забелязах че има леки зачервявания в началото на самият вагинален отвор и усещам болка при натиск или малко по-груб допир. Може би се е получило,защото не бяхме го правили от 2-3 седмици , и когато се видяхме първите 2-3-4 дни доста често имаше полов акт м/у нас.
Та, съветвайте ме моля ви , какво да направя или с какъв крем да се намажа, за да ми мине протриването и скъсването   Simple Smile

Благодаря Ви предварително !

# 1
Друг път просто ползвайте овлажнител.

# 2
  • там край реката
като за начало можете да се поспрете малко,а иначе може да се обадиш на гинеколожката си да ти препоръча нещо подходящо

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт