Размирици в Лондон

  • 5 833
  • 88
  •   1
Отговори
# 30
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Не опира до бели, черни или разноверци този път, според мен, а до това:
Цитат
Младеж:
- Богатите трябва да връщат много пари, губят пари и се опитват да си ги изкарат от бедните, изстискват ни още повече. Хората са много недоволни и най-вероятно това, което стана тук ще се случи и другаде в страната.

Не съм оптимист:
http://bnt.bg/bg/news/view/58204/razmiricite_vyv_velikobritanija_se_razrastvat

# 31
  • Мнения: 1 959
Да е само да бедни и богати, да ги разбере човек.
Но е по-скоро до-спират ни помощите, ах и ох.
Цели поколения са свикнали да живеят на помощи-
от къщите до фабриките им за деца.
Не им харесва, че почнаха да ги ограничават..

Когато работещите хора протестираха, половин милион от цялата страна
се стече в Лондон, всичко мина мирно и организирано.

Тази паплач не реве, че ги изтискват.
Те не заработват нищо, за да реват, че ги изтискват.
Но им спират това, което има дават ей-така...
Там е голямата драма...

# 32
  • Мнения: 3 066
zlatnata tolumba -  bouquet
I az towa predpolagah i go napisah по назад!
Тази култура да имаш деца на 16 ,да се вземе кансълско жилище и помощи  в размери колкото ако работиш на нормална работа...това време отминава ,а и заради кризата нещата  са се усложнили и продуктите от тази култира на бенефити са се озлобили .
От 20 години такова нещо не е помнено и промяната им се отрази ужасяващо .
Та затова се бунтуват,но се надявам полицията да ги спре,защото не ми се мисли ако се намеси армията Praynig Praynig

# 33
  • Bristol
  • Мнения: 9 347
Не опира до бели, черни или разноверци този път, според мен, а до това:
Абсолютно и аз считам същото, не е до черен или бял, чужденец или местен, защото всякакви са били арестувани, а и по Ютюб е пълно с видеоматериал и можете да видите как изглеждат. Според мен не опира и до бедни и богати толкова, щом нападателите си туитвали и разменяли инфо с блакберитата си, докато разбивали магазините и подпалвали домовете на хората. Нито без храна, нито без жилище са останали. За мен е по-скоро изкривена ценностна система. Но защо точно сега излезе извън контрол ...

# 34
  • Мнения: 9
Не опира до бели, черни или разноверци този път, според мен, а до това:
Цитат
Младеж:
- Богатите трябва да връщат много пари, губят пари и се опитват да си ги изкарат от бедните, изстискват ни още повече. Хората са много недоволни и най-вероятно това, което стана тук ще се случи и другаде в страната.

Не съм оптимист:
http://bnt.bg/bg/news/view/58204/razmiricite_vyv_velikobritanija_se_razrastvat

        И аз не съм оптимист  Peace

# 35
  • Мнения: 5 370
Какво значи кансълско жилище?

Франция съшо е минавала нееднократно през подобни ексцесии, проблемът е най-вече в тия хиляди и милиони , свикнали, както вече Толумбата каза, да живеят на помощи, да не се развиват, да се размножават, да не усвояват дори езика на държавата, в която живеят.

# 36
  • Мнения: 3 066
Какво значи кансълско жилище?

Франция съшо е минавала нееднократно през подобни ексцесии, проблемът е най-вече в тия хиляди и милиони , свикнали, както вече Толумбата каза, да живеят на помощи, да не се развиват, да се размножават, да не усвояват дори езика на държавата, в която живеят.
Общинско жилище,което преди 4 години всяка девойка бременна можеше да кандидатства и да се нанесе в 3 стайно жилище за неограничен период на време и да продължава да ражда д,защото с всяко дете помощите й се повишават!

# 37
  • Мнения: 9


Франция съшо е минавала нееднократно през подобни ексцесии, проблемът е най-вече в тия хиляди и милиони , свикнали, както вече Толумбата каза, да живеят на помощи, да не се развиват, да се размножават, да не усвояват дори езика на държавата, в която живеят.

         Толумбата много вярно го казва, но Жозефина, мислиш ли, че Франция се е справила веднъж завинаги с този проблем? И мене ме дразни всичко това, но имаме само временни победи,  ...за крайната победа, много не съм оптимист. Защото на силата се отвръща със сила и...отново със сила и...така докато свят светува.
      

# 38
  • Мнения: 4 475
Гледам CNN и немея... Очаквам съфорумки от Лондон да се включат да разкажат, дано всички са добре. Доколкото гледах репортажи /доста за кратко/, хората там са уплашени, страхуват се за сигурността си, а и комуникациите са нарушени. Дано тази нощ е спокойна, макар че нещо не ми се вярва.
.......
Като гледам по колко точки на земното кълбо има размирици и конфликти в момента, настроението ми изобщо не е розово.  Confused

# 39
  • Мнения: 3 066
Ами И Толумба И аз пишем от Лондон:)
Не ми е розово и съм доста уплашена за сигурността ни. Сума ти хора по Фейсбук казват,че са афектирани и техните райони.
Силно се съмнявам да спрат така бързо,но се моля да е така! Praynig Praynig

# 40
  • Мнения: 4 475
Ами И Толумба И аз пишем от Лондон:)
Не ми е розово и съм доста уплашена за сигурността ни.

 Hug Дано тази нощ ви е спокойна!

# 41
  • Мнения: 3 066
Ами И Толумба И аз пишем от Лондон:)
Не ми е розово и съм доста уплашена за сигурността ни.

 Hug Дано тази нощ ви е спокойна!
И аз !Благодаря!
Просто това ,което е започнато няма да спре така бързо.
Няма набедена организация или недоволни,затова е толкова трудно да се предвиди защо и докога!

# 42
  • Мнения: 1 959
Аз съм в Нотингам  Flutter

При нас размириците са точно в кварталите с преобладаващо общински жилища.
Единият квартал е черен, другият-бял.. Отрепките нямат цвят...
Опоскали са няколко магазина по центъра, потрошили са 200 коли и са се опитали
да подпалят едно полицейско управление.. За сега толкова, през ноща-ще видим..
Нотингам е сравнително малък град. И добре си гледаме готованците, нищо не им липсва..
Скучно им е мисля, хора без работа в пълния смисъл на думата...

Но тия британци-почтените, работещи-ме побърват със спокойствието си
и невероятната способност да се надсмиват над собствените си недостатъци.

# 43
  • Мнения: 3 066
Аз съм в Нотингам  Flutter

При нас размириците са точно в кварталите с преобладаващо общински жилища.
Единият квартал е черен, другият-бял.. Отрепките нямат цвят...
Опоскали са няколко магазина по центъра, потрошили са 200 коли и са се опитали
да подпалят едно полицейско управление.. За сега толкова, през ноща-ще видим..
Нотингам е сравнително малък град. И добре си гледаме готованците, нищо не им липсва..
Скучно им е мисля, хора без работа в пълния смисъл на думата...
Но тия британци-почтените, работещи-ме побърват със спокойствието си
и невероятната способност да се надсмиват над собствените си недостатъци.
Извинявай, знам ,че си в Англия,не бях сигурна ,дали не си в Лондон и ти! Peace

Именно ,защото готованките виждат края на тази епоха на помощи,общински жилища,голям брой деца и не работене цял живот...затова сега техните деца,които искат същото са така афектирани.
Това е моето обяснение!
А и пасивната полиция,мекият маниер на управата и толерантността в страната подклаждат и позволяват подобни набези без кой знае какъв отпор!

# 44
  • Мнения: 345
На мен ми е интересно какво ще стане със стотиците хора, които са арестувани от полицията. Надявам се, че няма да ги пуснат току-така безнаказани.  Sad

Общи условия

Активация на акаунт