Сайтове за колективно пазаруване - да обсъдим предложенията - БУРГАС

  • 52 415
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 341
Аз съм доволна от салон "Dolls". Купих си оферта за маникюр с ОПИ, измиване и издухване на коса за 17 лв.
Макар, че пресрочих датата на ваучера ме обслужиха момичетата и бяха много любезни. Доволна съм както от фризьорката , така и от маникюристката. Млади момичета, но знаят как да си вършат работата.

Сега съм купила за мен и приятелката ми по една шоколадова терапия и издухване във въпросният салон "Глория", но да видим кога ще оползотворя ваучера. В събота съм на другарска среща  Mr. Green и най-вероятно тогава ще отида . После ще дам отзиви.
Минавайки от там всекидневно, ми прави впечатление, че винаги има листи с оферти налепени на прозорците. Ето например сега  на витрината виси табела - "шоколадова терапия, подстригване и издухване за 15 лв. "
А и още нещо, такава оферта , но от друг сайт имаше пусната за 10 лв, а аз я купих за 6лв.  Rolling Eyes

Мисля да купя и билети за АКва парка в СЛ. бряг, че и без това съм обещала на децата да ходим  bowuu

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 341
eli_q, какво представлява терапията и как така поиска изправяне, та нали и то си влиза в офертата ?!

# 17
  • Мнения: 539
Sinara,и аз благодаря за темата.Аз нищо не съм закупила още,на два пъти изтървахме Аквапарка.
А може ли някой да ми обясни подробно доколкото може как точно става купуването,заплащането на ваучера,откъде се взима и т.н.
И надявам се да няма пострадали от закупуване на ваучери за почивка на Корфу и на Малдивите,по новините даваха.

# 18
  • Мнения: 534
Здравейте и аз доста често си взимам ваучери предимно за почивки, ползвала съм козметик, маникюр и имам неизползвани за храна Crazy

Досега винаги съм била доволна докато не попаднах на оферта от Стар Център Глория за постригване и терапия 10 лв от Задружно еми какво да ви кажа попаднах на една супер некадърна фризьорка не я знам как се казва пълна с кестенява коса и доста махленско държание да не кажа просташко ooooh!
Исках дълга черта нищо чак толкова сложно досега колкова накриво и нескопосано не ме бяха постригвали #Crazy днес бях при друг фризьор да ми оправя косата като му обясних как точно ме пострига въпросната се хвана за главата #2gunfire  
Повече определено няма да повторя незнам за другите момичета който работят там споделям за тази която ми се падна в самия салон обстановката е под всякаква критика говори се на МА подвиква се,  музиката е доста на макс и плюс сушоарите може да ти гръмне главата.
Много съм недоволна и мисля и до сайта да пиша с оплакване Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 534
И надявам се да няма пострадали от закупуване на ваучери за почивка на Корфу и на Малдивите,по новините даваха.

За Малдивите много му мислихме с мъжа ми дали да не вземем ваучер понеже ни е мечта да отидем там... е добре че не сме се излъгали Rolling Eyes

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 341
А може ли някой да ми обясни подробно доколкото може как точно става купуването,заплащането на ваучера,откъде се взима и т.н.

Аз досега съм плащала директно с кредитна карта и с ходене до изипей /easypay/. Изипей използвах в Централна кооперативна банка. Направо на касата, става за минута. Казваш си кода, който ти дават при поръчка на ваучера и това е. След плащането, каквото и да е то, ще получиш на е-мейл потвърждение. Разпечатваш го и с него отиваш на адрес.

# 21
  • Мнения: 1 697
Днес си взех билет за театър в сряда за 9лв.
Иначе съм си вземала само още един ваучер за студио "Tea house".Доволна съм от обслужването. Simple Smile

За "Грабо" говоря.Чух за измамата, но въпреки всичко, не мисля, че ще има други престрашили се да мамят.Пък и моите ваучери са евтини, няма да е голяма загуба. Wink

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 258
Ние се възползвахме от ваучерите за Аквапарка в края на юли  Laughing Супер беше  Peace Даже си мислех и за август да взема пак - то аз и мъжо повече се радвахме от детето  ooooh!

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 610
Каква е тази измама с Малдивите, споделете подробно, моля.

# 24
  • Мнения: 1 697
Каква е тази измама с Малдивите, споделете подробно, моля.


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=601711.0

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 172
eli_q, какво представлява терапията и как така поиска изправяне, та нали и то си влиза в офертата ?!
Здравей, шоколадовата терапия според мен е пълна глупост.Изми ми косата и я намаза доста икономично с нещо  което така и не видях .Ефект не забелязах.Аз си взех ваучер заради оформянето.Имах избор  да ме изправят или къдрят Grinning. И аз съм недоволна от махленското поведение и свойско държане.

# 26
  • Мнения: 539
А може ли някой да ми обясни подробно доколкото може как точно става купуването,заплащането на ваучера,откъде се взима и т.н.

Аз досега съм плащала директно с кредитна карта и с ходене до изипей /easypay/. Изипей използвах в Централна кооперативна банка. Направо на касата, става за минута. Казваш си кода, който ти дават при поръчка на ваучера и това е. След плащането, каквото и да е то, ще получиш на е-мейл потвърждение. Разпечатваш го и с него отиваш на адрес.
благодаря ти.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 610

Благодаря.

# 28
  • Мнения: 534
не се налага всеки път да разпечетваш листа може и само със секретния код, който получаваш след плащането, но питам предварително като си запазвам час за съответната оферта Peace

eli_q значи не съм единствена набутала се с  тези ГЛОРИЯ  Whistling
шоколадовата терапия нищо особено само дето мирише вкусно

# 29
  • На морето!
  • Мнения: 5 747
От кои сайтове пазарувате? Гледала съм няколко, но така и не съм се възползвала до сега.

Общи условия

Активация на акаунт