Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте!
От много време се лутаме на пазара за мебели, налага се да са поръчкови. Вече два пъти се спираме на фирма и нещата се провалят...
За последно се спряхме на "Червенков" ЕООД от Плевен, защото правят и интериорни врати, а желанието ми е те да са еднотипни с мебелите - с един и същ декор.
За това търся мнения - бива ли ги, мога ли да се доверя?
Това е сайта им http://chervenkov.com/text.php?id=1
Ще дадем петцифрена сума и то далеч от минимума... Искам да разбера повече за фирмата, че на едното голо доверие не ми се плащат такива големи суми...
Иначе, офертата им е с отлична цена...  newsm78
Помагайте!

# 1
Здравейте,
подновявам стара тема защото искам да разбера какво се случи с вашите мебели от фирма Червенков? Направихте ли ги при тях, доволни ли сте?

Аз имам изработени интериорни врати при тях през 2008г. и исках да споделя опит ....  Confused

# 2
Ами, не, съвсем друго решение взехме...

Купихме си бели врати от "Ролпласт" и не бяхме обвързани при избора на мебели.

# 3
Добре сте направили!

Аз така и така възобнових стара тема, да взема да се оплача....
Преди 7г. се спряхме на фирма "Червенков" да ни изработят интериорите врати в нова къща.
Тогава се получи, но сега ела да видиш за какво става дума - разлепиха се всички странични лайсни около касите на вратите, изкривиха се, даже падат.
А гаранцията е 5г. , не мога да предявя претенции.
 Все пак реших да се обадя да питам какво да ги правим, с какво да ги лепим -  става въпрос за врати в къща, а не за шкафчета в стаята, които би могъл човек да подмени лесно...
От "Червенков" не бяха много любезни, казаха че са сменили начина си на изработка от тогава и това е стар метод на лепене, който създава проблеми сега.... Е и какво? Ами поръчайте си нови лайсни, ще ви ги изработим с отстъпка и ще подмените старите.  Да, бе.... и след още 7г. пак да кажете, че сте сменили технологията.
Ами не съм доволна от тези хора, исках да го споделя  Naughty

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт