Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Според вас кое ще е по-добре?
Да си купя пералня със сушилня или да си ги взема отделно?

ПС; Бихте ли ми обяснили принципа на сушене при двете, защото така и не го разбрах

# 1
Аз имам отделно пералня отделно сушилня.Удобството е че можеш да пуснеш ново пране докато сушиш предното но ти трябва пространство за двете. Съвместимите модели могат да се монтират сушилнята върху пералнята.Така е при мене.Предполагам че има по голям капацитет спрямо комбинираните модели. Ако нямаш място, избора на комбинирания модел е очевиден.И в двата случая парата кондензира и се изпомпва. На мен ми казаха че вече произвеждат само кондензни апарати

# 2
  • Galaxy 13197853088
и

# 3
Тоя въпрос е коментиран надълго и нашироко из тоя подфорум.

# 4
  • София
Два отделни уреда.

# 5
А как точно раотят кондезните сушилни ?

Има ли и друг принцип?

# 6
  • София
Принцип на изпарението, но трябва да имаш отдушник, към който да я свържеш и в който да отива влагата.

# 7
Вземи си отделно пералня и сушилня  Peace

# 8
Според вас кое ще е по-добре?
Да си купя пералня със сушилня или да си ги взема отделно?
ако се повреди едното губиш и другото докато се отремонтира (при 2 в 1).   bouquetдругите мнения също не са за подценяване.

# 9
  • София
1.Пералня
2.Сушилня
Отделно естествено.

# 10
Kaзвате мотиране на едното над другото. Извинявам се за лаишкия въпрос, но... как точно става това? Не тежи ли? В смисъл ако отдолу имам стара пералня, която обаче си пере и нямам намерение да я сменям с нова по ред причини (финансови, а отделно и наличието на твърде много електроника в новите и т.н), то мога ли отгоре й да сложа сушилня? В този смисъл питам как се мотира. Blush

# 11
  • София
Kaзвате мотиране на едното над другото. Извинявам се за лаишкия въпрос, но... как точно става това? Не тежи ли? В смисъл ако отдолу имам стара пералня, която обаче си пере и нямам намерение да я сменям с нова по ред причини (финансови, а отделно и наличието на твърде много електроника в новите и т.н), то мога ли отгоре й да сложа сушилня? В този смисъл питам как се мотира. Blush
Нашата я монтираха, като свалиха капака на пералнята, отгоре се слага едно свързващо звено между пералнята и сушилнята и върху него е монтирана сушилнята.

При наличието на стара пералня, единствено трябва да се провери има ли за нея свързващо звено - мисля, че се различават единствено по марките, а не и по модела на пералните.

# 12
  • Велико Търново
Пре мен няма дори и свързващо звено - сушилнята е сложена директно върху пералнята. Никога не съм има проблем, но трябва да питаш изрично дали моделите, които си си харесала стават за такова поставяне.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт