Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)- сериалът свърши,но емоциите остават~ 66

  • 35 474
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
emely, благодаря за превода!   bouquet

gospojata, Slawena за инфото и доброто настроение в темата   bouquet



Поради финансовата криза снимките на филма "Пазителят на харема" се отлагат. Имената свързани с този филм са Берен Саат, Моника Белучи, Форест Уитакър, Клаудия Кардинале и др.

http://www.gecce.com/haber/beren-ve-monicanin-filmi-baska-bahara … kaldi-173490.html

п.п. Берен и Моника щяха да снимат във филм на ирански режисьор. Може би става въпрос за друг проект  newsm78

# 32
  • Мнения: 3 371
 tara_lezhka ,  Hug! И аз ти благодаря за винаги актуалната информация !  bouquet
Аз мислех , че става дума за един филм ! Да не би да е същият ? Доколкото знам , снимките трябваше да са почнали , даже Моника Белучи трябваше да пристигне в Истанбул в началото на този месец . Явно нещата се отлагат във времето ! В интерес на истината , финансовата криза действително удари и киноиндустрията и дастя проекти се отлагат , в очакване на по- добри и стабилни времена !
Ето още една новинка ! Wink
http://www.gazetesok.com/haber.jsp?cid=123305&haberadi=Kose_ … ca_oynadilar.html

В статията се казва , че Азра и   приятелка и Сонгюл са били засечени на вечеря в Етилер . Първо Керем бил в ресторанта със Сонгюл , но като видял журналистите , си тръгнал, като не отговорил на въпросите им ( Керем Ашалък е приятелят на Сонгюл ) . Азра и Сонгюл останали и се отдали на дълги разговори . После заедно се качили в колата на Сонгюл , като и те не отговорили на въпросите на журналистите !

Да ви кажа , това е една от причините , да не вярвам , че между Къванч и Сонгюл е имало нещо ! Приятелството им с Азра датира още от времето на снимките на Перла , продължава през годините и до днес ! Има даста снимки на двете по разни купони и партита ! Не мисля , че щяха да запазят добрите си отношения, ако са били въвлечени в любовен триъгълник ! Peace

# 33
# 34
  • Мнения: 0
http://www.imdb.com/name/nm0000899/

Според IMDB единият филм е предвиден за 2012 и е със статус post - production  newsm78, а другият за харема е за 2011 и е със статус pre  - production, но там пък името на Берен не фигурира  newsm78 С две думи нищо не ми стана ясно!!!

# 35
  • Мнения: 11 982
gospojata Grinning

tara_lezhka   bouquet

# 36
  • Мнения: 0



А, ето и един друг поглед към финала.... Joy Joy Joy ох, много се смях...

# 37
  • Мнения: 3 371
snn ,  Hug от  къде го изнамери това ! Така ме разсмя ! hahaha
Благодаря ти !  bouquet

# 38
  • Мнения: 0
snn ,  Hug от  къде го изнамери това ! Така ме разсмя ! hahaha
Благодаря ти !  bouquet

 Hug
Случайно попаднах на него в You Tube...а, видя ли Фирдевс ханъм какво младо гадже е... Joy ама са се постарали..най - смешно ми беше това, как Бехлюл се катери да гледа през прозореца... hahaha

# 39
  • Мнения: 3 371
snn ,  Hug от  къде го изнамери това ! Така ме разсмя ! hahaha
Благодаря ти !  bouquet

 Hug
Случайно попаднах на него в You Tube...а, видя ли Фирдевс ханъм какво младо гадже е... Joy ама са се постарали..най - смешно ми беше това, как Бехлюл се катери да гледа през прозореца... hahaha

Ами как Аднан се опитваше да влезе в стаята ! Joy Joy Joy

# 40
  • Варна
  • Мнения: 2 263
И накрая Бех. брадясал Joy

# 41
  • Мнения: 1 413
Здравейте,весели кипруши!Много хубаво начало за днес сте направили!
Hrisi,ЧЕСТИТО ЗА СТУДЕНТСТВОТО!Много хубави емоции да изживееш и никога да не те късат на изпити!Кажи ни какво ще учиш?Нещо с география ли?
Всеки път свалям шапка на Славенка за притчите и приказките!И сега-поклон до Земята!
За веселото клипче и на snn благодарности!Много му се смях!
Госпожата е неуморна-търси,намира,поства! Аферим на всички,че да не пропусна някой!
Реза каптан си е роден за комик-само като го видя е ми става весело,а пък като проговори-вече съм готова да се заливам от смях!Само дето ми се вижда доста по-възрастен за годините си!
Докато мокрех възглавницата снощи си мислех следното:
В Промото на Кузей-Гюней,Киво е гладко,току-що избръснат!Ами в затвора не може така!
За това си мисля,че снимките в затвора вече са направени т.е. започнали са по-рано да го снимат !
Филмът на Берен с Моника Белучи беше "Сезонът на носорозите"и не споменаваха нищо за Клаудия Кардинале!Тук може би става дума за друг!Неуморно работи момичето!Бравус на нея!

# 42
  • Мнения: 3 371
Госпожата търси , ама нещо - нищо не намира ! За съжаление , не можах да открия повече инфо за капитана , а много ми се искаше ! Харесваше ми Ръза - истински , неподправен , със страхотно чувство за хумор ! Как само му викаше та Бехлюл  - артиста ! Laughing И се държеше свойски с всички , при него нямаше значение касовото разделение , макар ,че към Аднан имаше респект !
А пък с Несрин - мили родни картинки ! Много се забавлявах , докато я ухажваше !

# 43
# 44
  • Мнения: 3 371
А , Славенка намерила нови гифчета ! Wink От къде ги взе , джанъм ?

Общи условия

Активация на акаунт