Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Мнения: 1 669
Эдравейте,пиех противозачатъчни ,но ги спрях преди да свърши опаковката, сега имам главоболие и тук там спукани капиляри по краката. Не пия хапчетата от 6 дни,но въпреки това започнаха да ми излизат все повече тънки лилави венички по пръстите на ръцете а вечер от време на време чувствам напрежение като при мускулна треска. Възможно ли е това да е в резултат на хапчетата и дали ще отшуми след като вече съм ги спряла? Моят доктор без да ме види по телефона твърди ,че не е от хапчетата Rolling Eyes  Имал ли е някой такъв проблем?

# 1
  • Мнения: 2 453
Смятам че е възможно да е от противозачатъчни. Но може и да е от цигари или от комбинацията противозачатъчни с тютюнопушене, което е най-вероятно ако сте пушачка. Лекарят ви най-добре да ви пусне кръвни изследвания.

# 2
  • Мнения: 1 669
Смятам че е възможно да е от противозачатъчни. Но може и да е от цигари или от комбинацията противозачатъчни с тютюнопушене, което е най-вероятно ако сте пушачка. Лекарят ви най-добре да ви пусне кръвни изследвания.

Благодаря эа отговора! bouquet Не,не съм пушачка Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 24
Напълно е възможно, при мен се получи по същия начин. Само че аз ги пих по дълго време, краката ми започнаха и да ми изтръпват и просто ги спрях. След седмица нещата се оправиха, тази тежест и изтръпналост изчезна. Ако питаш мен спри ги и не ги започвай пак, просто съвет.

Редакция на ключовите думи на тема



Общи условия

Активация на акаунт