Шава, рита и расте януарското дете - тема 6

  • 29 702
  • 737
  •   1
Отговори

Анкета

Изберете заглавие за следващата тема:

Опции:

# 735
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Здравейте, момичета и малки шавливи бебоци Simple Smile

От днес съм с двоен АБ (разбирай отгоре и отдолу) и надявам се вече драмата с бактериите да приключи. Още една мама се чудеше като мен дали не трябва и партньора да се третира с нещо, в моя случай се оказа, че не. Тези бактерии моите  Hug #Cussing out не били полово преносими и няма нужда. След всичките перипетии, момичета, внимавайте с басейните  Hug
Днес ми е много заспало, събудих се в 5 от някакъв кошмра и само се унасям..
Мама Мечка, много полезен опит споделяш  Hug Тъкмо навреме, аз както съм се заровила в онлайн магазини като нищо ще накупя една каамара ненужни неща. Добре че поопразних кредитната карта (каква радост само Embarassed) и малко съм се спряла.
viola78, и аз съм по рождение с нисък хемоглобин. При последнто изследване беше 104, но док каза, ч въпреки, че е под нормата за жени, няма нужда да пия допълнително нещо, защото е нормална стойност за бременност. Евентуално с напредване на бременността да му обърна пак внимание, нали се увеличава нуждата по-натам.
Шоки, и мойта е с Т, по-ниска де, запушен нос вчера, днес тече, за разкош и дрезгаво гърло. Ще мине, при нас , доколкото разбрах, вируса е с разстройство. Наблягаме на естествени витамини и течности.
Дано се оправи малката скоро!

# 736
  • На морето!
  • Мнения: 5 726
Леле, колко много писах и всичко се изтри. За 3ти път в тази тема. Ше пиша в следващата  Hug

# 737

Общи условия

Активация на акаунт