bremennost

  • 751
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
zdraveite.za prav pat pisha vav foruma no iskam da popitam po opitnite ot men.
imam si bebche,na 6 meseca no mislq che pak sam bremenna.pravih si test no v nachaloto imashe samo edna chertichka,a po kasno kato poglednah  Confused Shocked newsm45  se beshe poqvila oshte edna savsem leka chertichka.neznam kakvo da mislq i pravq.mislq da go mahna no problemat e che veche imam edin abort zad garba si  Blush (kolkoto i da me e sram da si priznaq) i me e strah che ako napravq oshte edin posle nqma da imam poveche deca. molqvi kajete mi neshto ... i ne me sadete bez da znaete cqlata istoriq,molq vi.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
Здравей!Решението дали да запазите това бебче е лично ваше и на съпруга ви.Тук има много мами на породени дечица, нека те споделят опит.Първо е нужно да се успокоите и да поразсъждавате реално над ситуацията.
Желая късмет каквото и да е вашето решение и дано да е в полза на малкото човече! Simple Smile

# 2
  • Мнения: 477
Какво да ти кажа...Първо се успокой доколкото можеш.После седни и поговори с мъжа си- готови ли сте за още 1 дете, ще се справите ли в този момент и т.н....не съм никак компетентна на тема аборти, затова се надявам някой с опит да ти обясни,Но според мен най-добре се консултирай с лекар, ако решите на 100% да правиш втори аборт...
Много ми е тъжно да говоря за аборти, но наистина понякога така се стичат нещата.Ако имате възможност си гледайте детенцето - това е моят съвет   bouquet
Успех!   bouquet

А, забравих да кажа- не винаги тест с 2-ра розова чертичка е положителен.Не че да те успокоявам, но имам един такъв случей- толкова се надявах да съм бременна- направих тест- беше с 2-ра розова, след няколко дни отидох на лекар- гледа ме човекът 2 видеозона- щото аз не вярвам, че не съм бременна..Най-накрая извади един тест и ми каза: "Върви го направи и ако излезне положителен, аз се отказвам от практиката си !  ooooh! Е, отрицателен беше!
Така, че след няколкодни пак направи за да се убедиш.

Последна редакция: чт, 11 авг 2011, 14:53 от Boten Mary

# 3
  • Мнения: 2 401
a***d, първо си направи още един тест, защото зависи след колко време се е появила втората черта и на тестовете за бременост си пише, че за да е точен, резултатът не трябва да се отчита, не по-късно от 10 мин. след като е направен тестът!
Ако все пак си бременна, консултирай се, но тежкото решение ще си го вземеш ти! Лично аз бих те посъветвала да не правиш аборт, защото за мен абортът не е нищо друго, освен отнемане на възможността на едно малко човече да живее!

# 4
  • Мнения: 776
  За най- сигурно си направи още един тест.
 Не знам в какво положение сте и за това не мога да ти кажа дали да правиш или не аборт, а ти най- добре можеш да си решиш.
 Ако на мене ми се случи нещо подобно бих направила всичко, за да задържа бебето.
  Успех каквото и да решиш!

# 5
  • Мнения: 9 481
i me e strah che ako napravq oshte edin posle nqma da imam poveche deca.

Не го казвам за да те успокоявам и един вид "давай смело..", но това не е вярно. Естествено риска от подобна манипулация винаги го има, и по-добре да се избегне, но аборт не значи-безплодие Peace
Дано теста "греши" и да отпаднат тревогите ти..

# 6
  • Мнения: 2 980
Да повторя това, което Звездичка е казала - направи пак тест и следвай точно инструкциите. След 7-10 минути тестът вече не бива да се чете, резултатът е невалиден (на теб ти се е появила чертичка, на мен ми е изчезвала втората...).

Ако все пак наистина си бременна - консултирай се с лекар задължително, обсъди с него притесненията си за евентуално безплодие и добре помисли. Решението никой не може да ти помогне да го вземеш - само ти си знаеш ситуацията и сърцето.

# 7
  • София
  • Мнения: 44 095
Направи си още един тест, може да си пуснеш и кръвен. До тук с това по-късно, за мен теста не е съвсем реален.
Ако се наложи аборт, то не значи, че няма да имаш повече деца, има хора с по няколко деца и  успешни бременности след това.

Успех ти желая и дано резултатът е бил грешен.

# 8
  • Мнения: 490
И според мен е най-добре да си направиш още един тест. Стискам палци този път да е само 1 чертичка и отчети резултата не по-късно от 5мин.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт