Къде в Пловдив???-24

  • 75 865
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 142
Понеже питаше някой за каталозите на ИКЕА - днес в нашия блок, в Тракия на всички брави на апартаментите имаше закачен по един Simple Smile

Tова в коя част на Тракия е? Или се отнася за целият квартал?

# 721
  • Мнения: 959
Имам дървояд в паркета, който ми е направил 3 дупчици. С какво да го унищожа?

Моето упорито такова чудо едва го уморих сигурно след година и доста изядени летви.Купих от агроаптеката отрова/не я помня вече но те ще ти кажат/и с една спринцовка вкарвах в дупката.
Успех в борбата!

# 722
  • Мнения: 19

Моето упорито такова чудо едва го уморих сигурно след година и доста изядени летви.Купих от агроаптеката отрова/не я помня вече но те ще ти кажат/и с една спринцовка вкарвах в дупката.
Успех в борбата!

666,   bouquet А къде има агроаптека/ в центъра , а може и по кварталите/? Не е ли токсична и за хората тази отрова? newsm78

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325

Моето упорито такова чудо едва го уморих сигурно след година и доста изядени летви.Купих от агроаптеката отрова/не я помня вече но те ще ти кажат/и с една спринцовка вкарвах в дупката.
Успех в борбата!

666,   bouquet А къде има агроаптека/ в центъра , а може и по кварталите/? Не е ли токсична и за хората тази отрова? newsm78

Агроаптека, кояот е добре заредена срещу какви ли не вредители - покрай огражденията на "Четвъртък пазар" - ако гледаш от "6-ти септември" се пада отляво на огражденията. Има редичка с различни малки магазинчета- за месо, за риба.
Има препарати, които се ползват в домакинството.

# 724
  • Мнения: 176
Момичета, в Кауфланд на Брезовско шосе има течен Персил 4,5 литра - Колор - Австрийски /баркод 900/ - цена 13,99. На същата цена е и 6 кг - прах Персил, но не видях произхода.

баркода няма нищо общо с произхода. Намини през темите за праховете и тчените препарати в Наш дом. Там се коментират тези неща и се оказа, че не е австрийски. Ако има толкова значение, де.

# 725
  • Мнения: 224
Понеже стана въпрос за чанти - според вас в новите колекции, ще се намерят ли модели, които са направени като от "кора", имам предвид с твърди страни, които да се седят прави като ги сложи човек на маса, не знам дали се изразих правилно...  newsm78

ДА, но са по-официални. Ежедневните са с меки страни, е не чак като торби, но трудно ще седят прави, без да си променят формата. Peace

А някъде освен в Манго знаете ли къде има такива чанти? Голям мерак ми е да си купя и все така си и оставам, но тая година вече ще търся...  Flutter

# 726
  • Майничка
  • Мнения: 12 575
...А някъде освен в Манго знаете ли къде има такива чанти? Голям мерак ми е да си купя и все така си и оставам, но тая година вече ще търся...  Flutter

Ако още го има онзи италиански магазин за обувки и чанти с/у Новотела, провери там. Може да са от миналогодишни колекции, но модата неминуемо им идва пак. Laughing

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Да, магазинът съществува. Скоро го посетих и има доста чанти, но там винаги е толкова натрупано и сбутано, че ми омръзва почти веднага, но пък има избор. Имаше и точно такъв тип чанти, стоят прави, закопчават се с два ципа, които се срещат по средата на чантата. И аз го обясних...... ooooh!

# 728
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Да, магазинът съществува. Скоро го посетих и има доста чанти, но там винаги е толкова натрупано и сбутано, че ми омръзва почти веднага, но пък има избор. Имаше и точно такъв тип чанти, стоят прави, закопчават се с два ципа, които се срещат по средата на чантата. И аз го обясних...... ooooh!

А цените на чантите как вървят там?

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Цените на тези чанти, които аз харесах бяха между 100 и 200 лева. Предполагам, че има и по-евтини както и по-скъпи. Аз ходих специално за червена чанта, не знам какво е модерно сега, трябваше ми точно този цвят. Купих си, беше около 130 лева, но не много голяма.

# 730
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ок, мерси.

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Мами много моля споделелте от къде да купя хубава торат за рожден ден - без Неделя и Бътърфлай?Преди време се обсъждаха някакви сладкарници,ама пусто не помня,а сега кат дойде време и се сетих  Embarassed

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Аз купувам зад Военна болница.

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Аз купувам зад Военна болница.

Къде по-точно и как се казва сладкарницата?Имам спомен,че Ерин Брокович хвалеше една сладкарница,ама пусто като не записах тогава  #2gunfire 

# 734
  • Мнения: 45
Здравейте! Търся   фризьор в града ,добър в късите прически.Нямам предвид модерните тази  година,които всички се научиха да правят,а някой ,за който  от доста време се знае ,че се справя добре с късото подстригване.Решила съм  да направя "пълна промяна " на  майка ми ,която  винаги  си хооди с къса и безформена побеляла коса...искам форма,нов цвят върху  черната й прошарена коса...Моля  ви  дайте ми  идеи къде сте ходили,за кого  сте чували   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт