Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 13 авг. 2011, 19:24 ч.

Подарък

• 2 467
  • 24
  •   1
Отговори
Здравейте!Поръчах подарък за рожденият ден на гаджето ми,но е малко нестандартен.Затова искам да ви попитам,дали би ви харесал,подобеден подарък.Та значи подаракът е грамота за най-обичан мъж,в рамка има и някъв медал към грамотата.Предполагам ги знаете тези грамоти,какво представляват.Какво мислите ? Smile

Последна редакция: сб, 13 авг 2011, 19:35 от Brutal__Girl

# 1
Ако ходите от 2 седмици - става. Ако е сериозна връзка - пълна глупост.

# 2
Зависи на колко години сте ...

# 3
Е за кво ше му признаваш, че го обичаш? Да вземе да се надуе ли?

# 4
  • където ми харесва
 Grinning Laughing Laughing Laughing
Най-тъпата идея е това... Подари му нещо, което да му хареса...

# 5
  • София
Ако сте на 13...знам ли.  Laughing
Става като за бъзик, може би също. Ама за подарък? newsm78

# 6
На 18години сме и ходиме от 8 месеца,попринцип и двамата сме лигльовци и затова помислих,че ще му хареса

# 7
Значи сигурно ще му хареса- на 18 всичко е възможно Simple Smile

# 8
Ами щом така мислиш,сигурно е така  Grinning

# 9
Щом сте лигльовци, значи ще му хареса. Защо питаш форума. За мен е тъпо и клише.

# 10
 Не ни питай нас, какво ли разбират лелинските ни мозъци  Mr. Green На нас не би ни харесал подобен подарък сега, ама преди 15-20 години би ни залепил за стената Simple Smile

# 11
 Mr. Green Кифлата  newsm10

Що пък така нападнахте момичето?
Екстра си е подаръкът, само ако имаш и още някой лев да му купиш нещо дребно, на което ще се зарадва, нещо свързано с хобито му  newsm78
Иначе какво пък грамотата или картичка си е екстра за тази възраст, ще и се порадва, може да повиси на стената, после ще я прибере в някой шкаф, дет` се казва след време може да я откриете заедно забутана някъде и да и се радвате Wink

# 12
И за мен това е по-скоро закачка,но не и интересен подарък.Но и аз колко съм продала от тях...За 18-та годишнина ли го подаряваш (пишеш,че сте на 18)?

# 13
На 18 години не мисля, че подаръкът към момчето, което обича е глупост.Тя си му знае вкусовете и е искала нещо по-различно от парфюм, дреха, въдица и т.н.Има си време за всичко, а на тази възраст и в прясна връзка не е лош подарък, щом е от сърце. Simple Smile

# 14
На 18години сме и ходиме от 8 месеца,попринцип и двамата сме лигльовци и затова помислих,че ще му хареса

значи ще му хареса.
Догодина да му подариш нотариален акт за някоя звезда  Mr. Green

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт