Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 13 авг. 2011, 23:33 ч.

White Collar

• 11 899
  • 139
  •   1
Отговори
  • София
Има ли фенове на сериала! Виждам че много хора го гледат и го харесват, ноо си няма отделна темичка- мисля тук да обсъждаме този свеж и приятен сериал /ако някои администратор няма нищо против-разбира се/! Grinning Mr. Green

Резюме : Нийл Кафри – престъпник, какъвто отдавна мечтаеш да си. Много умен, привлекателен, образован, забавен, хладнокръвен. В началото на сериала той се споразумява с ФБР да излезе от затвора при условие, че им помага с разследването на т.нар. white-collar престъпления – фалшификации, измами и подобни. За да не избяга, му слагат GPS гривна на крака и го настаняват в евтин мотел – колкото би им струвал в затвора. С чар и хитрост той бързо си намира по-добро място за живеене и готини дрехи. Направо да му завидиш…

В свободното си от ФБР време, Нийл се опитва да намери мистериозната Кейт – бившата му приятелка, която е в ръцете на загадъчен мъж с пръстен. В ролята на Кейт ще видите (макар и доста рядко) Alexandra Daddario. Агентът, който отговаря за него, се казва Питър Бърк. Тук играе най-добрия агент в отдела си и постоянно се надхитрява с Нийл. Жената на Питър се казва Елизабет- много забавна, интелигентна и чаровна.

Сезоните ги има в замунда..досега са три и продължава. thumbsup yes

Чакам мнения и дано темата има успех! Flutter Mr. Green Grinning

Последна редакция: сб, 13 авг 2011, 23:47 от Deathcrush

# 1
  • София
Айде де Shocked сама ли ще си пиша?! Crossing Arms

# 2
Не. Ето ме и мен като заклет фен на филмчето. Много ме радват отношенията между Питър и Нийл. Ужасно много ми харесва как изградиха приятелството между тях, което пазеше ту единия, ту другия в определени моменти.
Очаквам с нетърпение да се завърнат на екран през януари (поне такава ми е информацията).

ПС: Забравих да отбележа колко много се забавлявам с диалозите на героите и как се възхищавам на техниките на Нийл и Мози.

# 3
  • София
О да ..МОози Мози - както казваше онзи японец!  Grinning
Много ме кефи, всички са ми любимци обаче той е най-луд Joy просто супер умен , но и супер шантав човек - не веднъж съм се хилила с него!  Mr. Green Всеки си е за ролята и всички са супер пичове - затова мисля че сериала и доста успешен и много зарибяващ -  даже и кучето в семейството на Бърк е страшен чаровник!
О и мопса също! Blush Mr. Green bowuu

# 4
О да, всички са чудесни попадения за ролите Grinning

# 5
  • София
Я, сега виждам темата за един от любимите ми сериали   Grinning
Много ми е интересен, но сега май излезе в почивка  Thinking
И много готин този Матю, язък, че е гей  Tired
Ама пък има много сладки дечица, някъде в нета мернах снимка.
Ако я намеря, ще я постна.

п.п. ето ги - http://cdn.buzznet.com/media/jj1/2010/12/bomer-grove/matt-bomer-grove-02.jpg

# 6
  • София
Аз съм се убедила вече - най-хубавите мъже са или заети, или гейове! ЖЕстока истина Tired

# 7
Абсолютно съм съгласна с мнението ви за красивите мъже и злощастието да за заети или гей. Но пък децата на Мат са такива ангели.

Дайте да обсъждаме някоя тема. Например как Кафри толкова се промени. Дали отдавна мечтаеше за промяна и улегнал живот, да не му се налага да бяла или всичко се случи по примера на Питър?

Аз мисля, че нещата бяха комплексни. Той искаше да избяга с предната си приятелка, но щеше да го направи по своя начин. Но след като видя Питър, след като видя как той живее с жена си, мисля, че пожела вече да се кротне и да го направи правилно и по закона.

# 8
  • София
Ами - той хем се опитва да е благоприличен и да живее по примера на Питър, хем в същото време си прави някои шмекерии и измами. Просто е много трудно да преодолееш миналото и предишния си начин на живот. А и той е много добър в измамите няма спор.
Мисля също че за да се промени помогна много фактът, че си станаха близки с Питър... преминаха през много, имаше и много лоши моменти, и моменти на недоверие помежду им, те не са просто колеги и макар и толкова различни- те стават много близки приятели и имат вече трайна връзка , която не може така лесно да се прекъсне.

До последно ще бъде тази дилема и това борене на Кафри със самия себе си, тази вътрешна борба ...престъпния свят или FBI и светът на Питър? Мисля, че точно заради това е много подходящ таглайна на трети сезон:
"Choose a side" -  Нийл трябва да си избере страна...

# 9
Да се разпиша и аз като фенка на сериала. Нямам търпение вече за новите серии, много интересно свърши. Чак Януари ли ще почват пак?   ooooh!
Не знаех, че Матю е гей  Confused  Жалко, много го харесвам. А децата му са големи сладури  Mr. Green

# 10
  • София
Е то щом е гей- едва ли тези деца саа..точно негови.. в смисъл биологично - нали те са осиновени.. или не??  newsm78

# 11
  • КиТ
Не биваше да влизам в тази тема,ма като видях тези сини очи,тегля веднагически Crazy Joy Joy Joy(а и малко епизодчета са,ей сега ша го свърша Blush) ,не ми казвайте че тоз баш е гей  Shocked Shocked Shocked

# 12
  • София
Е казваме ти ... Grinning  той не че го крие де... Laughing

# 13
  • София
Е то щом е гей- едва ли тези деца саа..точно негови.. в смисъл биологично - нали те са осиновени.. или не??  newsm78

Четох, че са биологични на партньора му от сурогатна майка /както е много модерно напоследък/ и двамата ги отглеждат заедно като семейство.

# 14
  • КиТ
Е казваме ти ... Grinning  той не че го крие де... Laughing

вЪх,ша взема да си сменя пола,аз  Crazy Joy Joy Joy Joy

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт