Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 14 авг. 2011, 23:16 ч.

УНГ-Варна

• 4 440
  • 14
  •   1
Отговори
здравейте,моля препоръчайте ми добър специалист УНГ във Варна
Благодаря предварително   bouquet

# 1
Аз бих ти препоръчала д-р Кенан Керимов. Млад специалист е, но е много добър!  
Лично аз съм много доволна, до сега никога не ме е подвел! Mr. Green

# 2
благодаря ти Simple Smile

# 3
  • Варна
Искам да попитам за мнения за доктор Сапунджиев?!? Работи в терапията и доколкото разбрах само той прави оглед на гърлото с камера. Ходил ли е някой при него и правил ли си е такова изследване, какво всъщност представлява? Благодаря предварително.

# 4
д-р Папуров -преглежда в Палах до стадион Спартак

# 5
Др.Давид в окръжна болница, много добър и внимателен лекар,имам приятелки оперирали децата си при него и те са много доволни!

# 6
Сапунджиев е добър и внимателен.
Д - р Георгиев Военна болница, много съм доволна от него.

# 7
  • Варна/Белгия
д-рШиваров приглежда в майчин дом!

# 8
д-рШиваров приглежда в майчин дом!

И от мен един глас, много добър специалист! Peace

# 9
Др.Давид в окръжна болница, много добър и внимателен лекар,имам приятелки оперирали децата си при него и те са много доволни!
Подкрепям!
Моят племенник беше опериран при него ,останаха доволни от всичко,много е внимателен и добър! Peace Peace Peace

# 10
д-р Сапундйиев за мен е наи-добрия УНГ във Варна. След като обиколихме всички УНГ светила  и изпихме тонове лекарства случайно ни пратиха при него-той лекува синът ми близо година ,крайно внимателен и обстоен в прегледите.

# 11
  • Варна
за какво поточно става въпрос??? защото всеки е добър в едно направление!!! Доцент Марев е първият ,който е започнал да прави операции на уши...и ако се отнася до заболяване на ушите е номер едно! оперирал е племенницата ми и още трима мои познати и роднини. Аз ви съветвам да потърсите  специалист в Терапията!!!! мисля ,че на 9 етаж е УНГ-то

# 12

И аз го препоръчвам. Страхотен, кратък, точен, обяснява много добре, предписва добри лекарства, изключителен специалист. Току-що имах контролен преглед при него. Нищо не ми спести от обяснения и предположения. Работи или цял ден, или следобед, без записан час в Света Марина, ет. 9, платен преглед - 30лв. Предният път платих повече, защото ме преглежда с някаква камера.

# 13
Здравейте в понеделник бях при др. Кенан Керимов Може ли да ми кажете да му се доверя ли ?Вас наистина лекувал ли е добре? Откога ходите при него?

# 14

Здравейте ,по принцип аз ходя при доктор Кенан Керимов и аз съм доволна от него но, не знам дали наистина си разбира от работата наистина може ли да му се довера

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт