УНГ-Варна

  • 7 965
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 187
здравейте,моля препоръчайте ми добър специалист УНГ във Варна
Благодаря предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 303
Аз бих ти препоръчала д-р Кенан Керимов. Млад специалист е, но е много добър!  
Лично аз съм много доволна, до сега никога не ме е подвел! Mr. Green

# 2
  • Мнения: 187
благодаря ти Simple Smile

# 3
  • Варна
  • Мнения: 433
Искам да попитам за мнения за доктор Сапунджиев?!? Работи в терапията и доколкото разбрах само той прави оглед на гърлото с камера. Ходил ли е някой при него и правил ли си е такова изследване, какво всъщност представлява? Благодаря предварително.

# 4
  • Мнения: 3
д-р Папуров -преглежда в Палах до стадион Спартак

# 5
  • Мнения: 0
Др.Давид в окръжна болница, много добър и внимателен лекар,имам приятелки оперирали децата си при него и те са много доволни!

# 6
  • Мнения: 68
Сапунджиев е добър и внимателен.
Д - р Георгиев Военна болница, много съм доволна от него.

# 7
  • Варна/Белгия
  • Мнения: 310
д-рШиваров приглежда в майчин дом!

# 8
  • Мнения: 195
д-рШиваров приглежда в майчин дом!

 И от мен един глас, много добър специалист! Peace

# 9
  • Мнения: 0
Др.Давид в окръжна болница, много добър и внимателен лекар,имам приятелки оперирали децата си при него и те са много доволни!
Подкрепям!
Моят племенник беше опериран при него ,останаха доволни от всичко,много е внимателен и добър! Peace Peace Peace

# 10
  • Мнения: 2 264
д-р Сапундйиев за мен е наи-добрия УНГ във Варна. След като обиколихме всички УНГ светила  и изпихме тонове лекарства случайно ни пратиха при него-той лекува синът ми близо година ,крайно внимателен и обстоен в прегледите.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 630
за какво поточно става въпрос??? защото всеки е добър в едно направление!!! Доцент Марев е първият ,който е започнал да прави операции на уши...и ако се отнася до заболяване на ушите е номер едно! оперирал е племенницата ми и още трима мои познати и роднини. Аз ви съветвам да потърсите  специалист в Терапията!!!! мисля ,че на 9 етаж е УНГ-то

# 12
  • Мнения: 10
Аз бих ти препоръчала д-р Кенан Керимов. Млад специалист е, но е много добър!  
Лично аз съм много доволна, до сега никога не ме е подвел! Mr. Green


И аз го препоръчвам. Страхотен, кратък, точен, обяснява много добре, предписва добри лекарства, изключителен специалист. Току-що имах контролен преглед при него. Нищо не ми спести от обяснения и предположения. Работи или цял ден, или следобед, без записан час в Света Марина, ет. 9, платен преглед - 30лв. Предният път платих повече, защото ме преглежда с някаква камера.

# 13
  • Мнения: 2
Здравейте в понеделник бях при др. Кенан Керимов Може ли да ми кажете да му се доверя ли ?Вас наистина лекувал ли е добре? Откога ходите при него?

# 14
  • Мнения: 2
Аз бих ти препоръчала д-р Кенан Керимов. Млад специалист е, но е много добър!  
Лично аз съм много доволна, до сега никога не ме е подвел! Mr. Green

Здравейте ,по принцип аз ходя при доктор Кенан Керимов и аз съм доволна от него но, не знам дали наистина си разбира от работата наистина може ли да му се довера

Общи условия

Активация на акаунт