Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 15 авг. 2011, 16:19 ч.

Проблем от крем депилатоар

  • 632
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Преди няколко дни си купих крем депилатоар за интимните части, използвах го и на следващия ден почувствах дискомфорт,имаше и сърбеж, и това продължи 2, 3 дни. Мисля си, че може част от крема да е попаднал във влагалището... Възможно ли е това? Може ли да се е образувала някаква инфекция??има ли сериозна причина да се притеснявам.. Sad

# 1
  • Мнения: 2 445
Здравейте!

Не е възможно да се е образувала инфекция, най-вероятно се касае за реакция от крема. Ако оплакванията Ви продължат, Ви препоръчвам консултация с акушер-гинеколог.

Поздрави,
Д-р Ралица Милчева
Акушер-гинеколог
АГ Болница "Д-р Щерев"

# 2
  • Мнения: 2
Благодаря ви много  Wink  bouquet

Редакция на ключовите думи на тема



Общи условия

Активация на акаунт