Купувате ли вестници?

  • 4 624
  • 96
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 480
Само "Стършел" и "Капитал".

# 91
  • Бургас
  • Мнения: 372
Не, не купувам вестници. Не виждам смисъл. Ако нещо ме интересува, чета в интернет. Купувам си само едно списание, но не всеки месец, защото понякога забравям Laughing.

# 92
  • Мнения: 1 175
Никога не съм купувала вестници. Преди гледах новините, сега и телевизия не гледам. Чета The New York Times всеки ден, но в интернет. Там новините са пресни до минутата, включително текущи събития, докато хартиения вестник докато го отпечатаааат... и то вече не е новина.


Само "Стършел" и "Капитал".
Я, още ли има Стършел? Като бях малка дядо ми го взимаше и много му се радвах  Laughing

# 93
  • Мнения: 13 512
От години не съм купувала

# 94
  • Мнения: 8 999
Не, не купувам. Дразни ме неграмотността и тъй като така или иначе ми се налага да се сблъсквам ежеминутно с такава, гледам поне пари да не давам.
Дори и на път предпочитам да си чета книга, отколкото да листя тая помия.

# 95
  • Мнения: 2 480
Никога не съм купувала вестници. Преди гледах новините, сега и телевизия не гледам. Чета The New York Times всеки ден, но в интернет. Там новините са пресни до минутата, включително текущи събития, докато хартиения вестник докато го отпечатаааат... и то вече не е новина.


Само "Стършел" и "Капитал".
Я, още ли има Стършел? Като бях малка дядо ми го взимаше и много му се радвах  Laughing

Никога не е спирал да излиза. Ето го, но тук е в непълен вариант:

http://www.starshel.bg/

# 96
  • Мнения: 2
Купувам всеки ден вестник Телеграф.А в сряда и петък  Шоу и Уйкенд.Малко за клюки и разнообразие от сивото и напрегнато ежедневие.

Общи условия

Активация на акаунт