Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Бургас
"Анестезиологът" Йордан Томов
, работи в МБАЛ Бургас и МБАЛ Дева Мария

"Анестезиологът" Стоян Милушев
крие си физиономията страхливецът
работи в МБАЛ Бургас и МБАЛ Дева Мария
И как тези ще лекуват като те самите са за лечение?!?!?!
Как ръководствата на болниците го допускат?!
Сбъркали анестезията, изключили апаратната вентилация и още живеят. Дали си мислят, че са по-различни от убийците?!
Всъщност, да са живи и здрави!
Господ само може да ги съди хорицата - толкова им стигат силите и желанието да спасяват животи.

Последна редакция: пн, 15 авг 2011, 20:32 от Смехоранка

# 1
  • Burgas, Bulgaria
може ли да напишеш малко по-подробно за какво става дума  Confused

# 2
  • Бургас
може ли да напишеш малко по-подробно за какво става дума  Confused
Какво да пиша, мила - положението в единствената болница в Бургас, където би трябвало да се лекуват бургаските хора, всъщност се доразболяват и по възможност убиват.
Знам, че повечето от вас са напълно здрави и близките им също, но рано или късно при инцидент или просто физическа слабост се сблъскваме очи в очи с едно ужасно мъчение - БОЛНИЦАТА.
А, в моя случай осъзнах,  че загубих вяра на лекарите и медицината в официалния й вид НАПЪЛНО.
Не ме питайте за подробности - просто татко ми умря. Вече го няма в нашия свят.
Искам да кажа само грижете се за себе си и се обичайте колкото може повече. Животът е по-кратък, отколкото си мислим. Нека да не ставаме поле за изява на амбицирани и мислещи се велики незнаещи основните принципи на природата "лекари".

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт