Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 авг. 2011, 09:55 ч.

Идеи за тематично фирмено парти

• 4 267
  • 8
  •   1
Отговори
Привет на всички!
Предстои ми да организирам поредното коледно (да, знам, че е рано Wink) парти на фирмата. Говорим за около 110 човека (служители и партньори) от Балканските страни. През годините правихме какво ли не – идвали са гост изпълнители (певици, актьори, вариете танцьорки, жената каучук, оркестри и т.н.), раздавахме статуетки  и грамоти за „Най“ колеги в различни области; правихме Балканска Коледа с традиционни танци и обичаи от България и съседните държави; конкурси за „Най-добре танцуваща двойка“, викторини с въпроси за дейността на фирмата и награди,  провеждахме и благотворителен търг с неща, направени от служителите, за да подпомогнем лечението на едно детенце...
Знам, че вече има подобни теми, но т.нар. Специални събития постоянно се развиват и ще ви бъда признателна за всяка идея, която ви хрумне... Искам и тазгодишното Коледно парти да бъде оригинално и  запомнящо се:)
Предварително благодаря на всички!!! Hug

# 1
Преди няколко години. за една Коледа си направихме маскен бал ! Получи се много интересен двубой за най оригинален костюм.

# 2
Мъжете включиха ли се? При нас мъжете са около 80% Rolling Eyes
А, костюмите сами ли си ги правихте или бяха под наем...
И аз си мислех за "Ретро" парти с ретро облекло, фотограф, музика... но мъжете леко ме притесняват newsm78
Мина ми и идеята за "Еко" парти, но може ли едно еко тържество да бъде наистина забавно Thinking

# 3
Милата, от август умува за идея за Коледа. Аз предлагам да наемете още жени до Коледа, за да станете 50-50 с мъжете и по-идейни.  Peace Те идеите си струват парички иначе. Давам една от мен надявайки се доброто да ми се върне като ме назначат скоро в някоя фирма, за да мога и аз да си празнувам Коледа:
Тема може да е "Копирай (облечи се като) твоя любима звезда".

# 4
Благодаря за идеята, Vacantion...  bouquet
Сигурно ресторантът ще се изпълни с футболисти Laughing
Иначе дай боже да те назначат по-скоро, за да можеш не само да празнуваш, но и да помагаш с идеи Peace
А относно времето, от професионална гледна точка т.нар. специални събития отнемат около 3-4 месеца подготовка, за да бъдат изпипани детайлите... А и аз не обичам да оставям нищо за последния момент Wink

# 5
Мина ми и идеята за "Еко" парти, но може ли едно еко тържество да бъде наистина забавно Thinking
Не и ако идеята не е присърце на служителите във фирмата, както предполагам. Помисли за нещо друго.

# 6
Може да е цветово (ако ще е Еко-зелено парти); може да е за период - 80-те, 90-те; може да е конкретно - диско, ретро, хипи.

# 7
  • ride my bike...
Tочно и аз щях да пиша за цветово парти.
миналата година имахме "бяло" парти. Всички бяха много хубави в бели ( светли ) дрехи.
Може да направите и пиратско парти, хавайско парти, пижамено парти, парти на басейн , караоке и т.н....Simple Smile

Последна редакция: ср, 17 авг 2011, 14:17 от Laluni

# 8
Много благодаря на всички за идеите... Hug
Така ще имам повече варианти, от които да избирам.
В момента започнах да разработвам проект за Ретро парти с полъх от XX век – въпросът е, че за да се получи качествено (и същевременно да не използвам безбожен бюджет) трябва да има някои ефектни ретро акценти (напр.: паркирани на входа москвичи и лади, хартиена покана под формата на стара грамофонна плоча, конкурс за най-оригинален ретро костюм и т.н.)
Много ми допада и предложението за „едноцветно“ парти, макар че трябва да помисля за акцентите... newsm78
Всички идеи са повече от добре дошли bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт