За рогата става въпрос...

  • 2 152
  • 19
  •   1
Отговори
Пак аз и пак дивотия ама какво да направя като съм с голямо въображение.
Та седя си аз и гледам украсяват витрини и разни други и навсякъде Дядо Коледа, Снежанки, джуджета и елени. Елени навсякъде. Гледам ги и пусто въображение ме накара да се замисля.

Някой да знае що на някой мъж, жена му като ......... , казват че му сложила рога?
Що пък рога? Откъде идва това нещо?


# 1
  • Мнения: 655
Виж за това не се бях замисляла, ха,ха. hahaha
Може би защото рогатите добитъци не са моногамни?!! newsm78

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
С рога са, за да може...
Първо - да се виждат от далеч...
Второ - за да могат и те с няк`ва красота да се похвалят...
И трето - за да си ги мерят после, чии са най-големи...
Те за това са...

# 3
  • Мнения: 25 447
Това с рогата идва от една легенда (пък кой знае, може и наистина да е било! Wink) от времето на кръстоносните походи. Тръгнал рицарят на поход и за да е сигурен, че жена му няма да му изневерява, й надянал "пояс(колан) на целомъдрието". Въпросният пояс се е заключвал с много красив катинар, направен във формата на глава на сърна. Да, обаче човекът нещо доста се забавил - има, няма няколко години, та жената не издържала и счупила катинара. Но дошъл моментът, в който получила хабер, че мъжът й се връща. Ами сега? И нали сме си съобразителни, пратила веднага да извикат майстора на колана да сложи нов катинар. Да, но нали минали толкова години, човекът забравил точно каква глава бил направил първия път и изработил  дубликата във формата на еленска глава - с рога. Не си спомням как свършваше историята, ама явно рицарят се е усетил, станал е голям скандал, щом оттогава съществува понятието "рогоносец"! Joy
Между другото нали имаше един лаф, че на хубав човек и рогата му отиват! Peace

# 4
  • Мнения: 625
Между другото нали имаше един лаф, че на хубав човек и рогата му отиват



                 Joy Joy Joy

# 5
  • Мнения: 3 405
А за мъжете дето "слагат" на жените си рога? В този вариант чували ли сте го, понеже аз не съм. Рогоноска - не съм срещала такова определение.
А познавам мъже, които творят шедьоври върху главите на жените си - с разклонения и извивки, голеееми Mr. Green smile3536

# 6
Има изход и за жените. Виж една идея:

http://fun.doom.bg/humor/photos/funphoto447.jpg

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650

Те това е грозна картинка... От където и да го погледнеш...

# 8
# 9
  • Мнения: 3 611

Много интересно- кат му стане кво прайва?  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 25 447

Много интересно- кат му стане кво прайва?  Mr. Green
Немой да му става, щото после... с голямата ножица... Mr. Green


# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Бе Иване, стига си ги вадил тия... Знаем, че ги има много из Нета... Въпроса ти МАЙ беше за рогата... Ако си имал тези "рога" в предвид, че кажи бе човек... Какво само се хабим...

# 12
  • Мнения: 3 611
Много знай и той какво е имал първоначално предвид   Wink

# 13
# 14
  • Мнения: 3 405
Ти недей слага повече такива картинки, 'щото малки деца има около мен...
Какво да обяснявам, ако погледнат към монитора?
а-ма-ха! #2gunfire
Аз питах дали някой е чувал думата РОГОНОСКА, а не дали някой знае как се "опандизват" мъжки атрибути... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт