Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 17 авг. 2011, 12:46 ч.

милигест-въпрос

  • 673
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте! Пия Милигест от май месец (преди това бях на Линдинет) миналия месец даже изпих 2 опаковки без почивка заради море. От няколко дни обаче (на 4тата опаковка) се появи много странно главоболие или по-скоро е нещо като изтръпване на скалпа, което е почти постоянно... Не мога да твърдя на 100%, че е от противозачатъчните, защото преди това не съм го имала този проблем или се е случвало доста рядко. Та въпросът ми е как става спирането на 3 фазните противозачатъчни (днес трябва да изпия 6-то хапче) и какви последици ще има то върху цикала?

# 1
  • Мнения: 2 445
Здравейте!

По принцип е препоръчително да се спират противозачатъчни, когато свърши опаковката. В случай, че решите да преустановите приема им сега, е възможно да настъпят промени в менструалиня цикъл - да подрани или да закъснее, да бъде по-обилна от обичайното.

Поздрави,
Д-р Ралица Милчева
Акушер-гинеколог
АГ Болница "Д-р Щерев"

# 2
  • Мнения: 2
Много благодаря за отговора!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт