ПОМОщ СПЕшНО

  • 1 031
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 565
Момичета благодаря ви за помощта.
В крайна сметка я заведох в Света София, оставихме я на една акушерка, която я изстиска за един час и и даде по-нататъшни наставления. Да се надяваме ,че ще потръгнат нещата , защото мамата малко я е страх да се пипне и цеденето все още не и се удава.
Благодаря още веднъж на тези , които ми отговориха  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 2 952
Fighty, малкото човече трудно суче, когато гърдата е твърда. Вeроятно това са й го казали в Тина Киркова. Другото, за което аз се сещам е момичето да се опита психически да се отпусне, това ще помогне и на гърдите да си вършат по-спокойно работата  Simple Smile
Успех!

# 17
  • Сливен
  • Мнения: 382
На мен много ми помогна Авент-ската помпа. Ако можете да намерите за няколко дни на заем, мисля, че би помогнала.
Аз също не можех на ръка да се цедя, детето пък съвсем не сикаше да захапе и едва когато започнах да се цедя с Авент гърдите ми наистина се отпушиха.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 254
И аз бях така - препълнени гърди и бебе, ревящо от глад. Помогна ми цеденето над тенджера с вряща на котлона вода, само да внимава да не й прилошее от парата! И лецитин да пие - 4 капсули по 1200 мг на ден.

# 19
  • Мнения: 972
И аз в началото бях с много препълнени гърди, а малката не искаше да засуче. Няколко пъти кърмих едно бебче, което сучеше много добре и така ми се оправиха гърдите, а и мойта бебка засука. Два дни кърмих две бебета.

Общи условия

Активация на акаунт