Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 авг. 2011, 02:10 ч.

Дали са симптоми?

• 1 067
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте, майки и жени в помощ на други жени  Simple Smile

Питах се дали едни странни признаци, които изживявам може да са нетипични симптоми на бременност и ще се радвам ако някой ги е изпитал в началото да сподели. Краката ми тежат като олово - за първи път в живота, чак болят и ми е тежко и гадно да ходя - нямам разширени вени или друго. Ама от раз се получи, още третия ден след един интимен контакт. Знам, че тежат в напреднала бременност, но в начална?!? Също кръста  ме боли ужасно, но не се ли случва и това в по-големи месеци? За други неща - болят ме гърдите, но пък скоро трябва да ми идва...исках специално за тежестта в краката да питам и кръста като симптом или съм смешна. Благодаря ви предварително, мили майки. И като допълнителна информация - минали са 10 дни от последната интимност Simple Smile

# 1
  • София
Ами на 3-ти ден след секс не може да имаш никакви симптоми на бременност. Тежест в краката или болки в кръста не са симптоми за начална бременност....
А болезнените гърди при много жени са си ПМС...
Изчакай и ако имаш закъснение си направи тест.
А допълнителната информация колко дни са минали от секса не ни носи никаква яснота, всичко зависи кога си била в овулация и дали секса е бил в точния момент и тогава да е пак шанса за забременяване е едва 33%.

# 2
  • Стара Загора
Много бързаш Wink. Изчакай да ти мине датата на мензиса и си направи тест . Желая ти успех.

# 3
Не съм чувала и аз за такива симптоми да ти кажа честно!
Дано все пак бъде това, което на теб ти се иска !  bouquet

# 4
Благодаря ви!

# 5
  • София
...исках специално за тежестта в краката да питам и кръста като симптом или съм смешна.

Подутите крака са чест симптом на 30-градусова жега Wink Не се навивай, изчакай си спокойно датата на МЦ и дано да се развият нещата, както искаш.

# 6
...исках специално за тежестта в краката да питам и кръста като симптом или съм смешна.

Подутите крака са чест симптом на 30-градусова жега Wink Не се навивай, изчакай си спокойно датата на МЦ и дано да се развият нещата, както искаш.

Никъде не съм споменала, че са подути Simple Smile Не са. А тежат и болят и никога не ми се е случвало през живота. Но ви благодаря за отзивите. Поздрави

# 7
Преди да ти е закъсняло нямаш никакви симптоми Simple Smile Изчакай да ти закъснее и тогава ще му мислиш Simple Smile

# 8
Аз съм чувала за симптоми от часът на оплождането, дали са били психосоматични или не,
не мога да дам оценка, но приятелки са твърдели, че са знаели, че са бременно още от ноща в която е станало, нещо като 6то чувство.
При мен за съжаление симптомите са на психосоматична основа, т,е, въобразявам си.

# 9
Оооо да:) има жени които без да са бременни изпитват гадене , дори кръвните им тестове показват бременост Simple Smile това е съвсем сериозно макар да го пиша с усмивка  Wink
И шестото чуство не е симптом Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт