Иван, Вихра и "най-добрата майка"...

  • 55 431
  • 462
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 5 370
Няма абсолютна истина, но е хубаво човек да си плюе в пазвата при такива примери, защото представа нямате как хората търпим трансформации, в състояние сме да шокираме дори себе си... Да, да, знам, за вас това не се отнася!  Mr. Green

ПП. Още ми е жал за децата в историята тук, де! Wink
Абсолютно съм ПОдатлива на изкушения секакви, познаваш ме и знаеш, че не бих се шегувала с това. Около мене често въздухът трепери, вибрира и так далее.
Но!
Си уважавам и обичам партньора и никога не бих допуснала да бъде  унижен по такъв начин, навирайки му едва ли не в носа и очите това, което АЗ съм свършила. И не ми говорете, че има ситуации, в които човек не можел да се контролира, бля бля, всичко зависи от ЦПУ-то.

# 211
  • Мнения: 4 668
Брей!
Дайте линк, де! Трябва да е била интересна, нали е "най-добрата майка" и лайф коучинг, сигурно много полезни мнения е дала.
Даааа ... и аз изгарям от нетърпение да ги прочета  Sunglasses

# 212
  • Sofia
  • Мнения: 6 235

Въпроса е по скоро принципен - смятате ли че трабва да има малко морал в любовта или като те връхлети и да и се отдадеш без задръжки?

Никога. Аз поне в любовта морал нямам
Брей!
Дайте линк, де! Трябва да е била интересна, нали е "най-добрата майка" и лайф коучинг, сигурно много полезни мнения е дала.


Даааа ... и аз изгарям от нетърпение да ги прочета  Sunglasses
И защо? Айде оставете жената намира. Като я прочетете и какво? Ще хвърляте камъни срещу нея, защото е грешна ли? Ще напрявите анкета "Да отлъчим потребителката "най-добрата майка" от форума - заиграла се е с женен мъж!" ...оставете хората да се радват на любовта си

# 213
  • Мнения: 198
Между другото не са особено интересни, в смисъл няма пикантерии. Съвсем нормални мнения на жена домакиня и майка. От мненията, които мернах набързо изглежда, че умее да поддържа домашен уют, да готви, да се грижи за дома и децата си с любов и желание. За разлика от постовете на Вихра по ранзи форуми, в които само изтъква елементарната липса на умения да бъде домакиня и да създава уют. Ама и добрата домакиня може да я тресне хормона, не мисля, че има противоречие:)

# 214
  • Мнения: 517
Обикновено воайорство, нищо повече. И престанете с това "те ни се навират в очите". Не четете, не се интересувайте. Нищо ново, случва се в много двойки. Не идва от Иван и Ирина ПР-а, а от техните т.нар. "фенове". Голям праз, бих казала аз.  Laughing

# 215
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Между другото не са особено интересни, в смисъл няма пикантерии. Съвсем нормални мнения на жена домакиня и майка. От мненията, които мернах набързо изглежда, че умее да поддържа домашен уют, да готви, да се грижи за дома и децата си с любов и желание. За разлика от постовете на Вихра по ранзи форуми, в които само изтъква елементарната липса на умения да бъде домакиня и да създава уют. Ама и добрата домакиня може да я тресне хормона, не мисля, че има противоречие:)
А моите постинги като ги четеш каква съм? Виждам, че си специалистка
Обикновено воайорство, нищо повече. И престанете с това "те ни се навират в очите". Не четете, не се интересувайте. Нищо ново, случва се в много двойки. Не идва от Иван и Ирина ПР-а, а от техните т.нар. "фенове". Голям праз, бих казала аз.  Laughing
Обикновените хора ги интересуват прости и обикновени неща....

# 216
  • Мнения: 198
Между другото не са особено интересни, в смисъл няма пикантерии. Съвсем нормални мнения на жена домакиня и майка. От мненията, които мернах набързо изглежда, че умее да поддържа домашен уют, да готви, да се грижи за дома и децата си с любов и желание. За разлика от постовете на Вихра по ранзи форуми, в които само изтъква елементарната липса на умения да бъде домакиня и да създава уют. Ама и добрата домакиня може да я тресне хормона, не мисля, че има противоречие:)
А моите постинги като ги четеш каква съм? Виждам, че си специалистка

Не разбрах, нещо лошо ли казах? Споделям собствените си впечатления, не разбирам за кое от тях точно се заяждаш.

# 217
  • Мнения: 5 370
Може ли някой да ми прати този профил, да повоайорствам и аз? Flutter

# 218
  • Мнения: 2 478
Не може, Жози! Те са го изчели от А до Я, ама сега са извисени и над тези неща.

# 219
  • Мнения: 5 370
Бе извисени, дръШки, извисени са толкова, колкото са принизени ония в чаршафите си! Laughing

# 220
  • Мнения: 60
Чарли Шийн бързо го порицаха заради пианското държание и оргии , дори го махнаха от сериала. Такива неща не се толерират.
Чарли Шийн е здрав наркоман от 20 години , шмърка като прахосмукачка и никога не го е крил  Grinning

# 221
  • София
  • Мнения: 2 623
Мисля, че е съвсем нормално, след като си медийна личност,
да бъдеш коментиран. Всеки си носи кръста и славата е тежко бреме.
Аз поне, не бих могла да я понеса и искрено се радвам, че не съм медийна личност.
Историята познава абсолютни крайности като ровене дори в боклука на звездите.
Когато се захващаш с подобно нещо, трябва да си наясно, че щом влизаш
в живота на хората чрез телевизията, радиото, списанията, трябва да можеш да понесеш,
както тяхното одобрение, така и тяхната критика.
Също така, трябва да съзнаваш, че всички следят, както хубавите ти моменти,
така и паденията ти, които са пример за за една част от обществото.
Ние тук не коментираме, че двама, трима или петима се разделят,
а начина по който се случва всичко.
На едни им харесва и ги оправдават, а на други не им харесва и ги критикуват.
Не мисля, че ние правим нещо лошо в случая.
Лично аз не съм си позволила да обиждам абсолютно никой, а просто
изказвам мнението си относно целия този цирк.
Няма смисъл да давам примери, но никога няма да забравя
техните /на Иван и Андрей/ дебелашки подигравки с Искра Фидосова например.
Това може. За някои може да е смешно подобно осмиване, за мен беше жалко
да се подиграваш с човек, който явно има здравословен проблем.
Но сега ние сме лошите, осъждащите, обиждащите - така ли ?
Ами когато решиш да си развяваш гащите пред цяла България,
трябва да имаш и смелостта да приемеш всички последствия.
И в контекста на изказването на Иван, аз нито съм анонимна, нито
съм избрала друго име, а моето собствено.
Любовта е най-прекрасното чувство и никой не е застрахован,
че утре няма да го връхлети, но е важно, когато това се случи,
да помислим за хората, които са до нас в момента.
Любовта не е оправдание, да лъжеш човека до себе си.
Ако картите са на масата, тогава иди и я изживей и мисля, че тогава
никой няма да си позволи да те критикува, а и да го направи,
ще знаеш, че си постъпил честно и почтено.
Мен би ме заболяло от такава истина, но 100 пъти повече би ме заболяло
от предателство !

# 222
  • Мнения: 60
Брей!
Дайте линк, де! Трябва да е била интересна, нали е "най-добрата майка" и лайф коучинг, сигурно много полезни мнения е дала.
По-скоро тя сама се е провъзгласила за такава Simple Smile

# 223
  • Мнения: 5 370
Благодаря на всички услужливки,

От мене приемете вий усмивки!  bouquet

Аз бях намерила сайта и, но в момента въобще дори не се зарежда!

# 224
  • Мнения: 4 841
Искам да уточня, че НЕ ПОЗНАВАМ Ирина Сарачинова, дори по телевизията не съм я гледала, защото не гледам телевизия, още по-малко пък подобни предавания.
Обаче познавам Иван и Вихра. И имам страшно неприятни впечатления и от двамата.

От това, което научавам и чета обаче за въпросната Ирина, да не се окаже, че имаме победа на жената-жена, жената-майка и жената-домакиня, срещу жената-еманципа(н)тка, за която е въпрос на чест да не готви, да не домакинства, и да се занимава с децата си само във времето, свободно от шопинг в мола Twisted Evil

Не мога да намеря в момента линк към участието на Иван и Андрей в "Стани богат", където Иван говори къде на шега, къде на истина, как се чувства у дома си... Каза, че се превръща в мишка - яде само сирене, тъй като у тях няма друго,  и изхвърля боклука. Каза, че за целия им съвместен живот Вихра четири пъти му е притогвяла филии. И това е самата истина, не само потвърдена, но и гордо развявана от самата Вихра напред и назад из ефира и публичното пространство...

Нямам представа дали Ирина е златотърсачка или не, дали е любов или ПР, но определено ми е най-симпатична от всички участници.

Общи условия

Активация на акаунт