Естествено уголемяване на бюста II-ра част

  • 225 153
  • 785
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 567
Днес се мерих имам пак увеличение 1 см.
Бих искала да пусна нова тема като синтезирам информацията за хомеопатичните, но ще ми отнеме малко време.
Има ли желаещи? Simple Smile

# 781
  • Мнения: 0
Аз лично много бих се зарадвала да се синтезира написаното до тук, защото с интерес следя темата, но идва момент в който се загубвам Sad Ще съм много благодарна, ако всеки, който е пил хомеопатията да напише какво, колко и как приема и крайният резултат към момента Simple Smile Благодаря и хубав и спорен ден на всички Simple Smile

# 782
  • Мнения: 6
Успех miiimmm с хомеопатията. Забелязвам че след цикъл винаги има малък спад - 1 см. т.е. от 96см стана 95 см.И после започва пак разстеж.При предния цикъл пак имаше спад с 1 см и после растеж с 2 см.Но искам да ви кажа че sabal s. 5CH и chimaphia 9 CH ги взима два пъти по 5 гр.дневно поне от 2-3 седмици.
това не е ли много  да не се предозира, защо пиеш по толкова?
Специално chimaphia 9 CH се взима по принцип два пъти по 5 гр., а за  sabal s. 5CH  смятам да приложа схемата за билките,т.е първия месец се взима една доза ,втория удвояваш дозата като се следиш има ли растеж.При мен добре действа,за сега ще остана на тези дози два пъти дневно по 5 гр.Няма спад, т.е. обиколката си е 96 см, но този месец не забелязвам растеж до сега. Като цяло растежа за 2 месеца беше цели 7 см така че е нормално да няма този месец. Simple Smile
Това което си постигнала е направо не вероятно, поздравления, но както виждам друг не се е похвалил с такъв резултата, аз също не мога да се похваля.Аз искам да те попитам с нещо мажеш ли се някакви кремове използваш ли упражнения правиш ли или само с хомеопатия си постигнала този резултат? Също се чудя щом не съм постигнала някакъв резултат къде греша2

# 783
  • Мнения: 0
Може ли да помоля някой като цяло да обобщи,кае от всички изброени до тук има ефект и каква е дозата.Също така искам да попита мога ли да си закупя PushUp2 от аптеката и препоръчителни ли са всички тези методи за момичета на 17 години примерно.Ще съм ви много благодарна  Simple Smile

# 784
  • Пловдив
  • Мнения: 14 057
Темата вече е 53 страници. Много моля до довечера да си пуснете нова тема!

# 785
  • Пловдив
  • Мнения: 14 057
Като написах нова тема имах предвид не някой да си е пуснал тема и да я обяви за нова, а да се продължи следваща трета тема. Така че пускам нова тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=692774.msg23792844#msg23792844

Общи условия

Активация на акаунт