Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 авг. 2011, 12:05 ч.

АМ на Гербер

• 1 611
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
Някой вече пробва ли адаптираните млека на Гербер? Видях че ги продават на 2-3 места в София..

# 1
Аз такова не съм виждала, поне не в Пловдив, малко офтопик, пюретата им са страхотни, сигурно мляко също е качествено

# 2
Аз вече купувах такова, предпочетох го заради пробиотика.
Мога да кажа, че лесно се приготвя, не става на бучки, както някои други АМ. Синът ми го хареса, но той по принцип към АМ няма претенции. Бих купувала такова редовно, стига да го намирам по-лесно. Обаче миналата седмица на фона му се получи един много як запек. Не съм сигурна дали е от АМ или от твърдата храна, която си е както обичайно. Както и повечето храни, едно и също АМ действа на всеки организъм различно.

# 3
  • Бургас
Аз използвам АМ Гербер и съм страшно доволна. Сменихме всички видове млека и детенце хареса само него. Няма проблем с акането, качва нормално, не повръща. Поне при нас е така. Успех на всички мами с трудния избор на АМ Simple Smile

# 4
  • София
Някой може ли да ми каже къде в София се продава такова мляко?

# 5

Във Вис Виталис го зареждат

# 6
  • София

Във Вис Виталис го зареждат
Благодаря ,може да взема да пробваме да видя дали ще й хареса.

# 7
Смених много млека (Нан, Фризолак, Нутрилон) и проблема ни се реши с Гербер.

# 8
В Пловдив има млеката на Gerber  в Аптеки 36,6 Simple Smile))

# 9
Тук вече ги има навсякаде.В началото почити никъде ги нямаше.Аз го вземам за 8.70 а в един магазин го видях за 12.87лв #Crazy

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт