Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте момичета! Отдавна чета форума, но доста рядко се престрашавам да пиша... Сега обаче имам огромна нежда от съвет от някой поне малко по-наясно от мен. Та ето и проблема ми... От март месец пия противозачатъчни. Първо Линдинет 20, после от май месец Милигест заради пробивно кървене от линдинет. До преди няколко дни нямах никакви оплаквания от Милигест даже миналия месец пих 2 опаковки, защото бях на море. От понеделник обаче започна много странно изтръпване на скалпа и на няколко пъти получих бодежи в гърдите. Днес обаче май нищо ми няма за момента... Много се чудя какво да правя... Да отида до гинеколожката ей така без да ми има нещо конкретно в момента (не мога да й се обадя, защото така и не пожела да ми даде един телефон, пък било то и този в кабинета... :Х) или да рискувам и да ги пия и събота и неделя... Моля ви кажете имала ли е някоя подобни проблеми и възможно ли е нежелани реакции да се появят чак на 4та опаковка? Благодаря на всеки, който се включи с някой съвет Simple Smile

# 1
  • Мнения: 5
Напълно е възможно това, което описваш, да е реакция от противозачатъчните.

Гинеколожка, която отказва да даде телефон бих я сменила на мига! Намери си друг лекар, но не спирай лекарствата на своя глава.

# 2
  • Мнения: 2
Аз все пак я посетих. Каза да си довърша опаковката и да ги спра... Дано ги издаржа оше 10тина дни  Tired

# 3
  • Русе
  • Мнения: 275
Как ще откаже да ти даде телефон?!
Сменяй, честно.  Naughty

Редакция на ключовите думи на тема



Общи условия

Активация на акаунт