Черна коса и връщане в изходна позиция след това?

  • 3 840
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
При мен стана точно обратното-черното ме подмлади,а с русото изглеждах поне с 4-5 години отгоре Rolling Eyes
Все още съм млада де (22)
и при мен се получи така, а дори не съм толкова млада   Naughty, така че ..................
Аз също преди бях червена много дълго време и ми се струва, че с първото боядисване няма да постигнеш траен чвят, а само колкото да се видиш. При мен червеното упорито се показваше скоро след първите 2-3 боядисвания. Когато обаче се фиксира цвета е хиляди пъти по-траен и по-бляскав от червения. Много предимства си ема за мен черното пред другите цватове, но това с пъпките си е вярно  Close, направо светват (ако си минала пубертета и не караш някой късен .... ми пробвай веднъж, ако не се харесаш следващия месец отгоре мацаш пак червено и това е Whistling)

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
забравих да напиша, че аз всъщност не се боядисвам точно черна, а тъмно кафява и си седи абсолютно като естествен черен цвят (тези с отенъците нещо не ми допадат), ей ма на

# 17
  • Мнения: 5 317
Преди пет месеца  се направих черна с шампоан оцветител(не помня на коя марка).Цвета стана много наситен и на второто-третото миене на косата падна.Така че пробвай,ако искаш.

# 18
  • Мнения: 3 861
Мисля че можеш да пробваш с безамонячната на Лореал. Измива се срвнително бързо, за по малко от месец и поне се води, че не остават следи от нея и не гори коса, макар че твоята и да я изгори малко бълха те ухапала Crazy. Аз съм я ползвала и съм много доволна, но аз по принцип съм с тъмна коса и измиването и връщането към моя си цвят стана много плавно, без по светли корени и такива глупости. Струва някъде ъм 8-9 лв. в Била май newsm78. Нещо такова ми се върти в главата за цената

# 19
  • София
  • Мнения: 6 743
Ей сега ми напират още въпроси  Laughing
Шампоан оцветител дали ще постигне ефекта на боята?
А след 1 кратно боядисване дали след това ако се боядисам с моята си червена боя пък няма да покрие  newsm78 като казвате ,че първия път не е трайно  newsm78
Замислих се и за друго.Аз съм на 30 ,но не се боядисвам от куртуазия или защото всички го правят ,а защото по наследство имам доста бели коси и то точно отгоре.Сега при червеното като поизрасте не си личи много, а като я направя черна ще личи от километри  #Crazy #Crazy
Ох ,ужас - много ми се иска да пробвам ,а мненията са притиворечиви и май не ми стиска!
Най- много да се пробвам с червено като на Додо-Додо  Laughing Laughing Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 5 289
Според мен най-добре се боядисай с безамонячната на Лореал-Кастинг,или каквато ти си избереш,Кастинга покрива перфектно и косата добива блясък,освен това боята ще падне и няма да има помен от нея,а също така не забравяй,че червеното винаги избива след друг цвят боядисване,независимо какъв е той.Така,че споко боядисвай си се и да не ти пука.
И да пуснеш снимки после! Laughing

# 21
  • Мнения: 4 390
забравих да напиша, че аз всъщност не се боядисвам точно черна, а тъмно кафява и си седи абсолютно като естествен черен цвят (тези с отенъците нещо не ми допадат), ей ма на

Хубавица! Simple SmileИмаш страхотна коса! Flutter

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
.................................................
мерси за косата, а за другото ....ох, място не мога да си намеря от неудобство (бе много свенлива се оказах)

# 23
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Дамаянти не се лъжи да ставаш черна. По-добре избери много тъмен червен цвят или патладжан примерно. Черното е хубаво само до първото измиване. Аз съм черна в момента и много ме е яд, че пак сглупих и се почерних. Освен това косата изглежда много изкуствена. Прабвала съм какви ли не видове бои. Досега не съм видяла черна, която да стои естествено лъскава дълго време. А пък преди години когато за първи път реших да съм черна не можах да си оправя цвета на косата почти две години. Всеки път ми избиваше черното под другите бои. И косата ми винаги седеше в корените червена, надолу черна.

# 24
  • Мнения: 17 407
Дамаянти не се лъжи да ставаш черна.... Черното е хубаво само до първото измиване. ...... Освен това косата изглежда много изкуствена...... Досега не съм видяла черна, която да стои естествено лъскава дълго време.

НЕ съм съгласна! Моята си  е лъскава, боядисвам я синьо- черна. Даже пусках тема как да стана  кестенява, но реших да си остана така.
Дамаянти, опитай с безамонячна боя!  Черно би ти отивало много, а относно лъскавината, зависи от косата Wink

# 25
  • Мнения: 7 186
Дамаянти не се лъжи да ставаш черна.... Черното е хубаво само до първото измиване. ...... Освен това косата изглежда много изкуствена...... Досега не съм видяла черна, която да стои естествено лъскава дълго време.

НЕ съм съгласна! Моята си е лъскава, боядисвам я синьо- черна. Даже пусках тема как да стана  кестенява, но реших да си остана така.
Дамаянти, опитай с безамонячна боя!  Черно би ти отивало много, а относно лъскавината, зависи от косата Wink

Аз също не съм съгласна. И моята я боядисвам синьо- черна и не мисля, че стои изкуствено. Освен това си е лъскава. Явно наистина си е до коса, то и не на всеки му ходи черна коса де. Освен това и боята също е важна. Аз в момента се правя с професионална Лонда и съм супер доволна. newsm10
Дамаянти като за начало наистина трябва да опиташ с безамонячна боя, защото е по- лека. Например тази на Гарние с олиото от маслина е много лека и освен това косата става чудесна. Шампоан- оцветител никога не съм ползвала, не знам какъв е ефекта.
Яна (2 в 1) страхотна коса имаш! Hug

# 26
  • Мнения: 17 407
Аз ползвах преди години шампоан - оцветител Рилкен. Става, покрива косата, не знам върху червено как ще е. Абе....дай с безамонячна! УСпех!

# 27
Mojesh da probvash za nachalo s CASTING na LOREAL, tja se izmiva sled nai-mnogo mesec i polovina napalno tai kato e bez amoniak! Taka che dori i da ne se haresash, shte triabva samo da izchakash niakolko sedmici posle pak shte si s estestvenija si cvjat! Az predi vreme sashto ja polzvah, no pri men problemat beshe, che  PREKALENO barzo se izmivashe,taka che smenih s po-trajna boja  Blush

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 779
А тази безамонячна боя като се отмива, косата не става ли на петна един вид? В смисъл докато се отмие напълно? И не се ли изтощава косата? Извинете ме ако задавам глупави въпроси, не разбирам от бои и не съм се и боядисвала досега, но мисля и аз да пробвам с безамонячна. Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 7 186
А тази безамонячна боя като се отмива, косата не става ли на петна един вид? В смисъл докато се отмие напълно? И не се ли изтощава косата? Извинете ме ако задавам глупави въпроси, не разбирам от бои и не съм се и боядисвала досега, но мисля и аз да пробвам с безамонячна. Rolling Eyes

Напротив безамонячната боя не изтощава косата и е много по- лека. Относно това дали става на петна не мога да кажа, защото аз съм я слагала върху вече черна коса, не знам върху друг цвят как се получава. Винаги ми е хващала много добре, обаче за сметка на това пада по- бързо. Confused
Аз затова я препоръчах на Дамаянти де, щото тя се колебае за черното. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт