Комбуча

  • 107 367
  • 289
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Предполагам,че знаете за ползата от тази гъба.Пиша за тези,които биха желали да ги изпробват.Имам за подаряване 4-5 гъбки комбуча.

Последна редакция: чт, 03 юли 2014, 09:58 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 348
http://www.bb-team.org/articles/2874_kombucha-chudotvornata-chae … aba#axzz1VpqSSAsf

Прочетох за гъбата. Бих искала да опитам.
Ползвала съм от онази, която се слага в прясно мляко и всички в къщи бяха доволни, излекувахме една язва - дълготрайно!

Може ли на лични да се уговорим за вземането?

# 2
  • Мнения: 9
Все още имам няколко бебета комбуча.Ако има желаещи ,може да ми пишете на лични.

# 3
# 4
  • Мнения: 0
Здравейте, Ивелинка - 71 Simple Smile Много бих искала да имам чаена гъба! Дали случайно не Ви е останала? Опитах се да Ви пиша лично съобщение, но не ми разреши системата! Благодаря Ви много предварително Simple Smile

# 5
  • Мнения: 9
Да,имам комбучи.В момента са се навъдили много.Можете да ми пишете на e-mail:ivy@mail.bg

# 6
  • В друг свят...
  • Мнения: 128
Здравейте, някой от Варна или В.Търново да има гъба за раздаване? Благодаря предварително на отзовалите се.

# 7
  • Мнения: 0
здравейте, бихте ли ме ориентирали как сте си набавили гъбата и как се отглежда? Благодаря предварително. P.S. Ако Ви се намира все още някоя бих искала да взема една.

# 8
  • Мнения: 19 244
Здравейте!
Виждам, че темата е доста стара. Дали някой от завъдилите комбуча има в повече? Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 196
Zdr.bix iskala i az ot gabata koito ima v poveche molj da pische na bisssy@abv.bg

# 10
  • София
  • Мнения: 22 477
От няколко дни имам Комбуча и много се радвам! Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 22 477
Тези кълбести, облачни образования, нормални ли са около майката?

# 12
  • София
  • Мнения: 293
И аз бих искала да попитам, дали някой има Комбуча в повече?  Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 22 477
При мен от тази сутрин има една нова гъба, самостоятелна, която е най-горе, а майката е надолу в буркана и стои някак си напречно, с доста кълбесто образувания около нея. Освен това майката е започнала да се дели на още 2-3 гъби.
Така ли трябва да се получи? Днес е 4 ден.

Последна редакция: вт, 25 юни 2013, 19:09 от nikolinanik

# 14
  • Мнения: X
В клипчетата, в сайта на Комбуча, май така казаха....че се образуват нови гъби-бебета.

Общи условия

Активация на акаунт