Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 авг. 2011, 16:31 ч.

Комбуча

• 93 223
  • 279
  •   1
Отговори
# 270
Здравейте, някой дали има гъба за раздаване? За София Simple Smile Благодаря.

# 271
Здравейте, търся си гъба комбуча ако на някой му се намира излишна може да ми пише на лично... Благодаря!

# 272
  • Стара Загора
Ние сме в чужбина и ги раздадох моите гъбки .Ако не си намерите някой да ви подари може да си купите комбуча жива напитка или някой да ви даде и се образува гъбка .

# 273
joro_tshte,не мога да отговоря на лично съобщение-блокирани са ти.

# 274
Как съхранявате гъбата, когато се налага да се отсъства около 15-20 дена?

# 275
  • София
В затворен буркан, с малко чай, в хладилника.

# 276
  • Габрово
Да попитам --какъв чай слагате зелен или черен.Ако слагате зелен .задължително ли трябва да е насипен или може да е от тези в пакетчетата ?

# 277
  • София
За чаят изборът е твой. По принцип се слага зелен или черен чай. Има фирма, която произвежда комбуча с различни аромати - папая, арония, бъз, джинджифил.... Купих да пробвам с джинджифил, не ми хареса. Получих и киселини в стомаха. Домашно приготвен чай от комбуча е най-добре да се пие.

# 278
Здравейте! На някой да му се намира гъба за подаряване?много бих искала да си я завъдя!

# 279
Здравейте. Имам проблем с гъбата. На цвят е нормална, светло жълта, но в новия буркан с чай отстрани се образува, нещо като наслагване от сива част и е плътно. Опитах да го извадя, но част остана и сега пак си плува до гъбата. Някой да знае дали така става отровна и трябва да я изхвърля?

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт