Отговори
# 720
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Аз от няколко дни, всеки ден правя един сладкиш с праскови или круши, омита се за един ден, много го харесаха в къщи и е страшно лесен да се направи  Crazy

Немога да разбера какво толкова ви е вкусно в Макдоналдс, толкова е отвратителна хрната там, че думи нямам.  Sick Единствено шейк и сладолед съм купувала, другото не става дори за помирисване.

Днес почивам, егати кефа  Party

Туку що, намерих виновника за темепратурата и сополитена Мила- избил е кътник  Shocked.>Ей тванего очаквах, ама на.Като я пипнах там, така се разплака горкото, явно много я боли  Cry

Последна редакция: чт, 08 сеп 2011, 12:26 от bob4enka

# 721
  • Мнения: 66
Ето ме и мен
Честит рожден ден на Стели и Марвина. Много здраве и семейно щастие  Hug  bouquet
Честити месечинки на бебчовците родени на днешната дата ,другия месец вече ще са на годинка .
Аз да ви се оплача в неделя моя бебок го водихме до спешното , беше с 39 градуса Т.  Sad умряхме от притеснение с мъжа ми. Той от сутринта беше леко топъл , но не беше висока Т.- 37 , мислех че е от зъби, но вечерта  стана вече притеснително и го заведохме в спешното ,оказа се възпалено гърло и сега сме на антибиотици  ooooh! направооо незнам . Много ме е яд че се наложи да го отбия и си мисля ,че ако можех да го кърмя още малко нямаше д ами се разболее сега,но нямаше как  Sad мъчно ми е ама тов ае положението. Важното е че сега е добре, температурата се нормализира и започна да се храни добре, защото в неделя отказваше и да яде.
Уфф натоварих ви и аз с моите проблеми. Съжалявам!
Веси това е много неприятно наистина, д аняма на кого да разчиташ дори и за няколко часа. И аз на твое място бих избрала варианта с детеглеедачка.
Моята свекървапреди да родя говореше ,че който си имал деца да си  ги гледал. тя нейните си ги била гледала когато трябвало и сега не и се занимавало и много ме ядосваше, но сега едва ли не ми се моли да и оставям бебешока , не че се натискам да и го оставям де ама понякога се налага .

# 722
  • Мнения: 1 298
Цвети, шапка свалям на нашите спешни.
Ако заведа Нико с 39 в Бърза, ще ме изгонят, ще ми изчетат една лекция...мама миа.

Мила я водих с 40 на личния,той се хили през цялото време и ми каза(естествено) да дам
парасетамол, да я изведа на свеж въздух и да не се тревожа.  Mr. Green
Организма се преборвал с вируса...

Виж за антибиотиците, съм ок, че не ги изписват ей така.
Много рядко и първо винаги без, ако мине в инфекция, чак тогава.

Бобче, аз от повече от година не съм близвала МД.
Получих страшна криза от един пилешки бургер и оттогава се зарекох да не ям.

Арим, страшна вкусотия са тези мъфини.
Не мога да спра да ям. Заради тях 3то кафе си направих.  Heart Eyes

# 723
  • Мнения: 2 677
Аз от няколко дни, всеки ден правя един сладкиш с праскови или круши, омита се за един ден, много го харесаха в къщи и е страшно лесен да се направи  Crazy

Дай рецепта, де  Crazy

# 724
  • Мнения: 109
Съвсем ви изпуснах края....ама да се разпиша преди да е свътшила темата и да се надяваме,че другата по ще имам време. Иначе новото при нас е ,че малката ходи на куку и съм много доволна. Научи се да ака и да пишка, като е слагам. Отивам да ви почета малко,че за нищо не мога да се включа. Хубав ден! Hug

# 725
  • София
  • Мнения: 483
Арим, страшна вкусотия са тези мъфини.
Не мога да спра да ям. Заради тях 3то кафе си направих.  Heart Eyes
Знам знам  newsm68 Като си хапнеш и се главозамайваш и не можеш да спреш  smile3532 ето ги отново за fata_morgana (с риск да досадя много на някои мами  Embarassed) http://www.kulinarno-joana.com/2008/12/orange-chocolate-chips-cupcakes/

# 726
  • Мнения: 415
А ако обичаш телешко и решиш вкъщи да си направиш, знам страхотна рецепта,
и децата го ядат. Peace
Давай да я пробваме?

# 727
  • Мнения: 1 540
kat88, браво за гърнето! Много се радвам  Simple Smile Моят господин реве като го слагам, засега няма изгледи да минем на гърне. Прилъгахте ли се с нещо или стана лесно?
Пропуснах да се отчета - вчера бяхме на консултация, Антон е качил 500 гр (10.5 кг) и 1 см (73 см). Притеснява ме, че продължава да качва по толкова. Все се притеснявам да не го прехранвам, щото е лаком... Поне ми е чиста съвестта, че яде "истинска" храна. Вашите октомврийчета по колко качват на месец?

# 728
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Фата, на око правя всичко, нямам точни пропорции на брашното. Та, 3 яйца, чаша захар, 50 гр разтопено масло, чаена лъжичка сода угасена в 1 чаша кисело млкяо, ванилия, лимонова кора и накрая добавям брашното директно от пакета. отива към 2 чаши, може и повече, трябва да се получи кексова смес като гъстотота.
ПОсле застилам с хартия за печене, мажа с мало, и сипвам в тавата. Отгоре редя плодовете от компот от праскови, круши, кайсии, каквото мъжо си хареса в магазина (уви като няма хубави пресни плодове  Rolling Eyes). Страхотно става и с ябълки, казах им на работа на готвачите и го правят с ябълки и става перфектен  Peace Пече се на 180 градуса към 40, 45 мин.  Peace Като го извадя леко сиропирам със сока от компота.
Мила се накъсва да яде  Crazy

# 729
  • Варна
  • Мнения: 245
Малко подранявам с новата тема, но изчезвам от работа, а вкъщи зверчетата няма да ме оставят. За колажа сложих срок, за да мога да преценя колко снимки ще има на каква основа да го направя. Иначе сме добре  Mr. Green За всички  Hug

НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт