мами от Варна

  • 620
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
има ли наскоро раждали мами в окръжна болница във Варна и какви са отзивите от там?

# 1
  • Мнения: 574
Аз раждах ОБ,но преди три години.Имам приятелки,които раждаха в новият блок и са много доволни.Ако искаш можеш да ми пишеш и на лични.Сега пак там смятам да раждам.

# 2
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз раждах там, останах очарована. Чисто е, сменят чаршафите 2 пъти на ден, ако искаш и по често. Персонала е усложлив и внимателен. Лошото е само, че бебето не е при теб, но това е предимство за някой мами.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Аз също раждах там. Доволна съм от персонала и условията. Ина санитарен възел във всяка стая и топла вода  Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 790
И аз раждах там-в края на януари. Доволна съм, чисто е. Бях се запасила с едни дебели нощници и умрях от жега Grinning -през зимата е и топло.

# 5
  • Мнения: 280
Аз определено съм се насочила към Окръжна. Две мои приятелки родиха там преди около два месеца и са много доволни от хигиената, стаите / всяка със санитарен възел/ и най- вече от персонала.

# 6
  • Мнения: 573
Август месец родих в ОК много съм доволна от персонала .Условията не са луксозни ,но си е много чисто ,топла вода има постоянно. Peace

# 7
  • Мнения: 2 631
а имате ли идея дали д-р халачева е там?

# 8
  • Мнения: 247
Август месец родих в ОК много съм доволна от персонала .Условията не са луксозни ,но си е много чисто ,топла вода има постоянно. Peace
Боян се роди на 27 август  Grinning

# 9
  • Мнения: 2 655
А какво се поема от ЗК и каво от Вас?
Платихте ли нещо допълнително?
Защо бебето не е при Вас?
Татко то може ли да присъства на раждането?
Имахте ли предварителна уговорка с лекар?
Благодаря на отговорилите предварително!

# 10
  • Варна
  • Мнения: 340
Аз раждах там в края на месец юни и останах страшно доволна, въпреки трудното раждане.
А какво се поема от ЗК и каво от Вас? - всичко се поема от ЗК, при условие, че си осигурена.
Платихте ли нещо допълнително? - нищо абсолютно не сме плащали, като ме изписаха дадох почерпка на лекарите и акушерките.
Защо бебето не е при Вас? - бебетата стоят в боксове, между всеки две стаи има по един бокс. Това е направено за улеснение на персонала според мен, а и за да могат майките да си почиват. Това беше единственото, което на мен не ми хареса там.
Татко то може ли да присъства на раждането? - не съм чувала за такъв случай, предполагам, че не може, все пак се случва да раждат по 2-3 жени едновременно, няма как да присъства в залата  newsm78
Имахте ли предварителна уговорка с лекар? - нямах предварителна уговорка, но ми беше обърнато достатъчно внимание.





# 11
  • На небето
  • Мнения: 5 530
А какво се поема от ЗК и каво от Вас?
Платихте ли нещо допълнително?
Защо бебето не е при Вас?
Татко то може ли да присъства на раждането?
Имахте ли предварителна уговорка с лекар?
Благодаря на отговорилите предварително!
Всичко се поема от здравната каса.
Нищо не съм платила допълнително.
Е не знам защо не е в стаята при нас, но има прозорец в стаята ти където можеш да го гледаш постоянно.
Таткото може да присъства ако платите допълнително 70лв, защото се ангажира друго помещение където ще сте само вие.
Имах уговорка с лекар който работи в Окръжна, извиках го извън работното му време, погрижи се много добре за мен, много съм доволна, за заплащане... не ми взе и 1лв. за това което направи, убий ме не знам защо.  newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 980
Здравей Пела,
как мога да се свържа с теб, по е-маил или телефон?
Пратих ти ЛС преди няколко седмици!
Моля пиши ми на ЛС.
Ако някой може да ме свърже с нея ще съм много благодарна.
Поздрави

Общи условия

Активация на акаунт