Спамо-чат /22.08 - 28.08/ Лейзимаммадженаралспамтийм /12/

  • 3 966
  • 171
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 081
Хмм не е яденето казваш Аморе ... какво ли друго ще да е  Thinking
Дай жокер, че не се сещам  Joy Joy Joy

# 31
  • Мнения: 1 081
Ми аз акълът не моЕм си увеличиМ, цигарите нема ги спирам поне до следващото вдигане на акциза, значи...  newsm78 Thinking  ... освен да си увелича бюста, за друго не се сещам ...  Whistling


 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy

Аз щи дам от мойто дупе за твоя бюст и готово  Joy Joy Joy

# 32
# 33
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Aморееее  Heart Eyes, а именно, тебе не ти трЕбе жокер Joy Халал да ти'й  Whistling Whistling Whistling

# 34
# 35
# 36
  • Мнения: 1 081
Силвеееееееееееееееееееее  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes как е хавата  Flutter

Аморе  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes мене може да ми не требе ама ти дай  Mr. Green другото алал да ни е  Joy Joy Joy

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Халал да ти е и "туй " и "онуй нещо", Аморе  Heart Eyes Joy Остава да измислиш какво ще правиш с него ... Innocent Rolling Eyes  Аз нИ ги знам тия работи  Mr. Green Whistling

# 38
  • Мнения: 4 433
'Драстееее!

Хавата като на село как да е....  Mr. Green

Тая сутрин станах в 6 часа да си правя буркани.  #Silly и викам наобед ще легна с малкия, той пък неще да спи, а и хванах нет....таааааа....да ви видя кво прайте... Laughing

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 6 468

Аморе  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes мене може да ми не требе ама ти дай  Mr. Green другото алал да ни е  Joy Joy Joy
А сега де, дай та дай... намери си сама  Joy Joy Joy Mr. Green

# 40
  • Мнения: 1 081
А сега де, дай та дай... намери си сама  Joy Joy Joy Mr. Green

Така ли ш си говорим вече .. доооообре  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms  Mr. Green

Дискотеките как са на село Силве?
А момците,ммм??  Flutter
Да знам да идвам лЕ  Joy Joy Joy Joy

# 41
  • Мнения: 1 081
пп Да мия бурканЙете не за друго  Naughty  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 4 433
Е па през седмица нема тука мари...  Joy

В събота като се приберем в градО, шЪ напрайм едно изпращане на сестра ми.  Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 4 433
пп Да мия бурканЙете не за друго  Naughty  Mr. Green

А мааааа.... Joy требе първо да сЪ изпразнЪт....хахахаххааааа....

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
пп Да мия бурканЙете не за друго  Naughty  Mr. Green

Покрай неколко измивания, може и да го намериш бре ...жокера де  Flutter Whistling Joy

п.п. Силве, с какво са бурканите? Да знам и аз дали да идвам ... Да си хапна малко, не за друго Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт