ПЪРВИ за ВТОРИ клас!

  • 26 356
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 17 843
запис. Blush

# 31
  • sofia
  • Мнения: 1 184
deyzi , честити сини гащи!
И аз исках момиченце и като чух на ФМ, че е пак момче направо се разочаровах. Но после като се размислих -  и без това резликата им е голяма, поне да са от един пол, та  да имат общи интереси. Поне така си мисля, времето ще покаже.

# 32
  • Мнения: 2 456
мирта,и аз мисля като теб.И баща ми и майка ми имат съответно сестра и брат с по десет години по-малки от тях,ами нищо общо нямат.Аз съм по-близка с леля ми отколкото баща ми.
Петьо отиде на плаж с леля и сега ми го връща-хич не я слуша. Confused

# 33
  • Мнения: 14 133
deyzi, честита новинка за пола на бебето.  Heart Eyes
Наистина, най-важното е живо и здраво да се роди.  Peace
Смърфовете 2011 ги хакнах за Сашо преди премиерата, но нямаха бг аудио..  hahaha
На него му харесаха. Трябва да се разтърся дали ги няма вече качени с нашенско озвучаване.  Joy Joy
У нас със сигурност няма поражения след като Сашо остана почти целия преди обед сам вкъщи.  bowuu

# 34
  • Мнения: 775
Deyzi, честито значи, мъжка агитка се очертава, ще те носят на ръце.  Hug
Смърфовете ги гледахме и на младежа му хареса, после звъня на баща си да му го разказва.  Simple Smile
Сега пере играчките си в банята, какво ли не му хрумва, за да не чете.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 836
deyzi, честити сини гащи и от мен. Гледах снимките, много сладко семейство сте Heart Eyes

Ех тези момиченца! Аз какво кажа като с близнаците уж чаках две момиченца според следящата ме лекарка, а на ФМ ме застреляха с 2 момченца. Бях в шок  Simple Smile И това защото две съседки с момчета ме бяха наплашили колко страшно е да имаш момче, още повече пък две наведнъж. Сега не мога да си представя да имам две момичета близнаци, а и не искам  Simple Smile

Смърфовете ги бях планирала за утре, че нали 3D-то е 7 лв. във вторник, но май ще ни се размине, че майка ми е тук.
Подсетихте ме, че трябва да потърся несесер за ученичката, но по-голям, двоен, че да събира всички моливи и флумастери.

# 36
  • Русе
  • Мнения: 11 913
Леле,как забравих-честито ви котенце,Амбърче.Чакам снимки от почивката.
   Laughing
   http://lnikolova.snimka.bg/travel/rodopi2009.609386.24718462

# 37
  • Мнения: 2 456
Леле,как забравих-честито ви котенце,Амбърче.Чакам снимки от почивката.
   Laughing
   http://lnikolova.snimka.bg/travel/rodopi2009.609386.24718462
Много хубава природа и много сполучливи снимки.И един пораснал Светослав. Heart Eyes

# 38
  • Русе
  • Мнения: 530
Страхотни снимки Амбър от любимите ми Родопи- страшно въздействаща природа! Само като гледах снимките, без да съм била тази година там, и ми стана много спокойно и леко на душата.

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 1 520
Много хубави снимки Амбър! Искрено ти завиждам, аз последните години им изневериш на Родопите, че не може всичко накуп, а не трябва.

# 40
  • Русе
  • Мнения: 7 766
Да дам отчет и аз.
Алекс отново е на занималня. Утре ще ги водят на Смърфовете.
Иначе всеки ден го карам да чете по една-две басни и да пише по-малко. Няма проблеми. Мрънка но сяда.
И ние предната седмица се сдобихме с коте. Стамат. Не се знае дали ще оживее  ooooh!

# 41
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Записвам се в новата тема  Peace
Гледам пишете за тетрадки с малки  квадратчета, на такива ли ще са тази година?
Аз нищо още не съм пазарила за училище. Май само несесера ще сменяме, ще си кара със старата раница. Колкото и лошо да звучи като ви чета и ми олеква, че не е само при нас проблемът с четенето. Няма цяла книга прочетена за лятото. Голямо червене ще падне пред госпожата  Embarassed
Ще гледам поне да му ги изтегля да глед това което има поне да си има напредстава за какво иде реч  Crazy
И Сашо на скоро го оставихме сам в къщи за пръв път. Ние излязохме в квартала с малката а той остана да си играе на компютъра. Ако не знаех колко е зарибен на тая игра старкрафт нямаше да рискувам да го оставя все още, голямо шубе съм  Blush Естествено както го оставихме така и го намерихме, ама то голяма краста, става в 5 сутринта за да играе, слагахме пароли но спасение няма, пак се събужда в 5 и чака да стане 7-8 и ме буди да му напиша паролата  Laughing  hahaha

# 42
  • Мнения: 4 116
мирта,и аз мисля като теб.И баща ми и майка ми имат съответно сестра и брат с по десет години по-малки от тях,ами нищо общо нямат.
А, тук не съм съгласна  Mr. Green С брат ми имаме 8 години разлика и ни делят 500км, но сме си много близки и се обичаме, говорим часове по телефона и си споделяме всичко. Е, като бях малка не беше така, но като порастнах и ме прие за равноправен индивид, отношенията ни се промениха коренно.
Та всичко си зависи от хората, напълно индивидуално си е, пола или разликата във възрастта нямат значение.
Между другото... понеже бях много проклета като малка (не само тогава де) и майка ми като полудееше от нерви и ме проклинаше- да имам дъщеря, ама 10 пъти по- проклета и ината от мене  Rolling Eyes И може би затова бях убедена, че ще имам дъщеря... а то, синове (ама пък единия е 20 пъти по- проклет от мен, пак ме е хванала клетвата  Laughing)

Амбър, честито коте! Чакам снимки с нетърпение.

Ели Дечкин, честито коте и на вас. Ще оцелее, те тези животни наистина имат по 9 живота  Laughing

Танини, да ти е жива и здрава Сани! Честит рожден ден на малката лъвица.

Аз реших Мони да си го взема с нас за Сф, че да го стягам за училище. Като гледам несесер ще трябва да купувам и флумастри, моливи... за дрехите не ми се мисли- всичко му е омаляло. Расте детето, не се шегува.
Иначе аз се оправям, ще живея  Mr. Green Нещо много се бяха разхайтили моите само под надзора на баща си. Днес вече мога да говоря и о, чудо - мога и да викам  Laughing Набързо ги строих и изкомандорих.

Последна редакция: пн, 22 авг 2011, 21:02 от *Тедка*

# 43
  • Русе
  • Мнения: 11 913
  Теди, дръж се. Тази година, а се зададе празник или почивка, а се изпоразболеете. Значи ви трябва изнендващ празник. Импровизирай бързо някакъв спонтанен празник. Ама първо помагай. Кики е на няколко месеца,обаче като го взехме сучеше. Не мога да го снимам още,защото единият фото - счупен,другият забравен в Габрово.  Много сладичък сивчо с бели лапички и нагръдниче и огромни мустаци. Игривко. До преди малко цялто семейсктво се търкаляше с него. Светослав го забавлява с млахитената ми огъърлица.  Grinning
   Обаче се чудим как да го научим,къде е тоалетната. За сега предпочита прекрасния ни китеник. Организирали сме му тоалетна в банята. В момента я проучва,но май я намира добра за игра най вече.
 

# 44
  • Мнения: 2 731
Хммм днес ви е активен ден -това вместо запис а друг път ще дочитам

Общи условия

Активация на акаунт