ПЪРВИ за ВТОРИ клас!

  • 26 369
  • 743
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 14 133
Здравейте.  Heart Eyes
Добре завърнали се на отпускарите.  Hug
Яна, страхотна шаферка е Габи.  Hug
Около нас - нищо ново.  Rolling Eyes
Лека и успешна седмица на всички.  Hug

# 166
  • София
  • Мнения: 3 479
Марио това лято се научи да кара ролери. Бях му ги купила преди 3 години и половина. Видяхме в ТСМ и много добре изглеждаха. Аз бременна се мъчих да го държа, колкото да види че не е страшно и до там стигнахме. После няколко пъти го извеждах и той буквално ходеше с тях. Нещо не можеше да започне да се пързаля.
Това лято вече се пързаля. Всеки ден по малко. Лошото е че му омаляват самите ролери вече. Но догодина ще купуваме.

За тези мами, които не са карали ролери - важно е как се обуват ролерите.
Аз не си спомням Марио да е падал на коленете си. Аз също не съм. Марио си падаше на Д-то.
Сега иска да го запишем за-малко! на хокей, за да го научат да спира и да кара назад.
Той искаше да го запишем на фигурно пързаляне  hahaha ама като му обясних каква е разликата между двете, веднага обърна плочата.

# 167
  • софия
  • Мнения: 2 542
Марио това лято се научи да кара ролери. Бях му ги купила преди 3 години и половина. Видяхме в ТСМ и много добре изглеждаха. Аз бременна се мъчих да го държа, колкото да види че не е страшно и до там стигнахме. После няколко пъти го извеждах и той буквално ходеше с тях. Нещо не можеше да започне да се пързаля.
Това лято вече се пързаля. Всеки ден по малко. Лошото е че му омаляват самите ролери вече. Но догодина ще купуваме.

За тези мами, които не са карали ролери - важно е как се обуват ролерите.
Аз не си спомням Марио да е падал на коленете си. Аз също не съм. Марио си падаше на Д-то.
Сега иска да го запишем за-малко! на хокей, за да го научат да спира и да кара назад.
Той искаше да го запишем на фигурно пързаляне  hahaha ама като му обясних каква е разликата между двете, веднага обърна плочата.
Решехме да и купим за рождения ден голямо колело 26", но не мога да се ориентирам на пазара. На Крос ми се виждат многа тежки, видях даже ие сгъваемо със скорости на Лидер. По- скъпо от 300 лв не ми се взима, че има навика да си зарязва колелетата където и падне и ще го мисля.


И моята ако падне , винаги си пада на дъ-то. Спорет мен не трябва да са с наколенки и лакътници, а с наду---ци. Зимата ходихме на открита пързалка. Твърди , че било по-лесно на лед.

# 168
  • София
  • Мнения: 3 479
И моята ако падне, винаги си пада на дъ-то. Според мен не трябва да са с наколенки и лакътници, а с наду---ци. Зимата ходихме на открита пързалка. Твърди, че било по-лесно на лед.
Марио имаше специални ръкавици за спорт - дебели на дланите и без пръсти.
И на мен на ледена пързалка, с хокейни кънки, ми е по-лесно. Но сестра ми си взе фигурни и се прибра вкъщи синя. Ама това беше 91-2 г. Тогава ледът беше много по-гладък от асфалта Simple Smile

няма такава лигня просто.  ooooh!
Не е като да няма.
Радвам се да чуя, че сте изкарали добре.

Последна редакция: пн, 29 авг 2011, 11:13 от Валя*

# 169
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Шани, честит празник! Бъдете щастливи и весели, и рожденика и всички вкъщи!

Добре дошли на новодошлите! Ох, аз вече забравих, че съм била в отпуска, на всичкото отгори ще се работят и септемврийските почивни дни, да се оплача Grinning

# 170
  • Мнения: 14 133
Голяма глупост са тези отработвания.  ooooh!
Тази работна седмица ще е неприятно дълга.  Rolling Eyes
Учениците за добре дошли ще учат в събота, на 17,09,  заради 23,09, ooooh!

# 171
  • София
  • Мнения: 819
Верно ли, бе? Хм, преди нали уж 17 го празнувахме като Ден на София, ала-бала, да им е честито на децата, на майките им също ooooh! Аз още съм отпуска, та отработките ще ги пропусна Crazy Момичета, я споделете, ако знаете, възможно ли е след като сме гледали котка повече от една година, нямаме я от 2 месеца, но вчера бяхме на гости с котка, да се отключи алергия? Стела беше нечовек вчера, направо се уплаших - очи кръвясали, почти затворени, цялото лице на петна, киха като полудяла, даже й потече кръв от нова. Пи едно противоалергично Клемастин и се поочовечи, ама направо се стреснах много ooooh!

# 172
  • София
  • Мнения: 3 479
Това както го описваш си звучи съвсем като алергия. Но наистина е странно да е към котки при това положение.
Имай си едно наум, че може и да е към друго - прах, цветя...

# 173
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Пети, теоретично е възможно, гадните алергии и автоимунни заболявания се отключват изведнъж.

На мен ми е е случвало да отключа контактна алергия към метал буквално от днес за утре, ама си остана за цял живот. Сега нося само злато Mr. Green, а като се докосна до цип, катарама, капси и т.н. се изривам за минути.

Преди години буквално за часове направих огромна гуша, заради отключило се автоимунно заболяване на щитовидната жлеза, поради стрес - майка ми беше в реанимация и аз се издух за 1 нощ.

# 174
  • София
  • Мнения: 819
Честно казано, съмнявам се да е от друго, защото докато влезнем в апартамента, веднага се разкиха, буквално за секунди се поду като балон и се петньоса, но пък съм чувала, че може алергия да се отключи на по-късен етап. Просто ми дойде много неочаквано, все пак нашия спеше буквално на главата й отгоре, откакто го взехме на няма и месец бебе. Махнахме го някъде юни месец, дотогава никога не е имало нещо подобно Rolling Eyes

# 175
  • София
  • Мнения: 819
На мен понякога, но изключително рядко (2 пъти в годината макс), ми се подува устата, но не цялата, а примерно половин горна устна, или част от долната, но до следобед е спаднала, не ме боли, не ме сърби, нищо, само подуто като ухапано от комар, няма и петна или зачервено newsm78 Колежка навремето в СУ ми беше казала, че може би е защото забравям да пия редовно вода и бъбреците ми не функционират правилно, така ли е? newsm78

# 176
  • Мнения: 14 133
Пети, миличката Стела.  Sad Съчувствия.  Sad
Това с алергиите е много мъчително.  ooooh!
Софиянци може и да откачат отучването покрай празника на града ви.  newsm78
Останалите ще се трудим.  Laughing

# 177
  • София
  • Мнения: 819
Аз се връщам на бач на 19 септември, не ме притеснява особено, предполагам, че може да ги заведат някъде на извънкласно мероприятие, ще видим. То и без тва имат всеки месец някаква ваканция, ебаси учебната година ще е Mr. Green

# 178
  • Мнения: 4 116
Пети, аватара ти е брутален  Mr. Green
А алегрия може да има точно към тази котка, а по принцип  да няма. Моя син имаше алергия към една опредлелена маца, която бях прибрала врмеменно у нас преди няколко години. Очите му кървясваха ужасно. Като дадохме котката на други хора, очите му се оправиха веднага. Но после не е имал алергия към други котки.

# 179
  • софия
  • Мнения: 2 542
Верно ли, бе? Хм, преди нали уж 17 го празнувахме като Ден на София, ала-бала, да им е честито на децата, на майките им също ooooh! Аз още съм отпуска, та отработките ще ги пропусна Crazy Момичета, я споделете, ако знаете, възможно ли е след като сме гледали котка повече от една година, нямаме я от 2 месеца, но вчера бяхме на гости с котка, да се отключи алергия? Стела беше нечовек вчера, направо се уплаших - очи кръвясали, почти затворени, цялото лице на петна, киха като полудяла, даже й потече кръв от нова. Пи едно противоалергично Клемастин и се поочовечи, ама направо се стреснах много ooooh!
Може, аз гледах котка 15 години.Тогава няма изразена алергия. Само покихвах повече.
Но сега имам алергия,точна от белтъка в котешката слюнка и то  доказана с тест. Като вляза в затворено помещение или погаля животнотозапочва сърбеж в очите, кръвясват капилярите им, почвам да кихам и носа потича. Ако спя пък в стая , където е имало котка плюс всичко почвам и да кашлям.
Заведи детето на тест с одраскване и като се докаже я дръж надалеч.

Общи условия

Активация на акаунт