ПЪРВИ за ВТОРИ клас!

  • 26 373
  • 743
  •   1
Отговори
# 555
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Christians Mum, след като сте получили учебници , раздават ли безплатно  и учебните тетрадки?
 Аз не знам дали ще имаме втори комплект учебници. Дано да имаме  Praynig.
Клото , говореше се , че ще махат оценките до 4 клас ,но не ги махнаха! Това с бележниците е кошмарно!

# 556
  • Варна
  • Мнения: 17 933
И пак да питам. Embarassed
 На 15.09 ще трябва ли да се носят някакви тетрадки и учебници? Т.е. ще се учи ли или ще има само тържествена част?
 Може би всяко училище ще решава отделно, но при нас липсва всякаква информация. Confused

# 557
  • Мнения: 2 461
И пак да питам. Embarassed
 На 15.09 ще трябва ли да се носят някакви тетрадки и учебници? Т.е. ще се учи ли или ще има само тържествена част?
 Може би всяко училище ще решава отделно, но при нас липсва всякаква информация. Confused
О аз очаквам само тържествена част и раздаване на учебниците.На другият ден имаме РС  и там очаквам инструкции за 17-ти и за нататък. Peace

# 558
  • Мнения: 4 292

Клото , говореше се , че ще махат оценките до 4 клас ,но не ги махнаха! Това с бележниците е кошмарно!
Не ги ли махнаха? Определено това съм го пропуснала. Ами жалко, много жалко.

Хексе, аз също нямам информация от извора (учителката), но мисля да не слагам. Само раницата ще вземем, празна.

# 559
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Е,кога се е учило на 15-ти....
Нас май ще ни "зарадват" с втора смяна,която хич,ама хич не ми е по сърце..След като до миналата година първи и втори клас са били само първа смяна ,какво пък толкова се случи ,че се налага това ново решение..И за родителското настоятелство не ми се дават пари,плащаме и за "охрана",която включва една лелка и един пенсионер.Не им влиза в задължението да наблюдават какво се случва на двора,да не говорим,че през по-голямата част от времето училището е с широко отворени врати..Нещо много кавгаджийски се настройвам,та ще видим...
п.п
За оценките съм се изказвала няколко пъти-пълна абсурдност Peace

Последна редакция: сб, 10 сеп 2011, 21:00 от сврачето

# 560
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
 И нашите са втора смяна Sad тотална гадост.

# 561
  • Мнения: 2 461
Е то за оценки в толкова ранен етап едва ли някоя от нас ще е ЗА. Confused
свраче,това за смените е тъпо.Как ще съчетаете с извънкласните занимания? Thinking
Ние също плащаме май по 12.50лв на срок за охрана.Един човек изпълнява тази роля,но аз съм много доволна от него,не сме имали никакви неприятни инциденти,а и той стои точно между стаите на първи и втори клас.Като прибавим и това,че училището я има,я няма 150-200деца.
А,наборчето най-накрая си "оперира" сам втори зъб и сега плакне ли плакне с вода.Вие сигурно сте забравили за млечните зъби,но при нас едва второто пада.Защо ли не се учуди,че предвид ситуацията пари от феята на зъбките няма да види.

# 562
  • София
  • Мнения: 14 637
Нас ни викат на 15 от 8 сутринта, заради първокласниците, които ще се събират от 9 в същата стая-стари кучета сме вече. GrinningЩе има и кратко тържество на двора и толкоз. Учебници ще раздават на 16-ти.

# 563
  • Мнения: 2 732
Теди ,я кажи има ли определен размер за снимката за ЛК .Мога ли аз да я снимам с нашия апарат и на фотото да кажа да ми ги направят за ЛК и бележник newsm78 Thinking.
   Предната година я водих на фото ами не ми хареса как я снимаха -за толкова пари можеше да се постараят повече.
При нас ще е само тържество в двора -няма да влизат вътре .Дадоха им учебниците ,та и мъкненето на раницата отпада.
Нямала вече търпение -ха да видим

# 564
  • Мнения: 4 116
ell7 , какъвто  и размер да им занесеш, те ще го кропнат за нужния, стига да има малко разстояние около детето.
Аз съм ЗА бележниците, така ще мога да следя как се движи, а не през годината да ми казват, че всичко е ок, а накрая да има ниска оценка.
Да ви кажа днес как ме вбеси синковеца. Тъкмо излизахме за рожден ден, и съседа на пейката пред блока ми вика- ама много добре си измих прозорците, благодарение на твоя син, но май вече нямаш прах за пране.
Кръгом към нас... и какво да видя - от пълна голяма кофа с прах за пране, само половината останала. А под прозореца долу бяло, бяло, все едно вар някой е хвърлял  Tired
Не мога да ви опиша как избеснях и ако не трябваше да ходим на рожден ден, не знам какво щях да го направя.
Може ли такова нещо, акъла ми не го побира, уж добро дете, отговорно, а такива глупости да прави. И това не е прецедент, всеки ден има по някоя изненада. Какво да го правя и как да го наказвам, вече не знам!!!

# 565
  • Мнения: 775
Какво ли не им хрумва на тези деца  ooooh!
Моят се зариби по Коколандия и през ден е там, днес поне го води баща му, ча малко ми е трудно напоследък.

Я вижте тази инициатива да се изпратят книжки до децата в дом в Добрич. Ще взема да разкажа на синковеца и да изпратим: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=608742.0

# 566
  • Мнения: 2 461
Страхотна инициатива и благодарение на теб ще се включим и ние.  bouquet
Е,Теди,знам,знам,но на мен ми е смешно.Този Мони. Joy Joy Joy

# 567
  • София
  • Мнения: 6 477
Теди, представям си какво ти е било. Ама да те успокоя ли, че мой познат навремето беше решил да си прави зимна пързалка в кухнята. Едни колеги на майка ми - пълни шемети, да вземат да му кажат, че ако пусне студената вода в кухнята, затапи мивката и когато водата потече по пода да отвори хладилника и да чака докато замръзне....ще получи пързалка newsm78 newsm78 newsm78
И го направил синковеца...няма да разказвам натам какво е следвало....

Ние на 15-ти сме от 10 часа, трябвало с раниците да се явим. Ще дават учебниците, а кога ще има родителска - не се знае.

# 568
  • Мнения: 4 116
Едни колеги на майка ми - пълни шемети, да вземат да му кажат, че ако пусне студената вода в кухнята, затапи мивката и когато водата потече по пода да отвори хладилника и да чака докато замръзне....ще получи пързалка newsm78 newsm78 newsm78
И го направил синковеца...няма да разказвам натам какво е следвало....



А, то остана и наводнение да ми направи и ще го заточа да си живее при баба и дядо. Хич не ми е разминало и сега откак съм станала, само мисля какви наказания да му приложа. Че остана без джобни во веки веков, това е ясно. И ролери няма да получи, лаптопа си не го е виждал цяло лято и няма и да го види май близката година. Но ми се изчерпват идеите за наказания.
Снощи на рожденния ден така се забавлява, ни лук ял, ни лук мирисал нашия. Опитва се и да литне с едно пауново перо  smile3537 http://www.flickr.com/photos/13879848@N04/6134039070/in/photostream
И фенер пуска http://www.flickr.com/photos/13879848@N04/6134082784/in/photostream
Но това му беше последната глътка въздух, отсега нататък, много ще съм лоша и само наказания и лишения  afwitch

# 569
  • Мнения: 2 732
Мерси Тедка -днес ще действам тогава Wink.
И аз се посмях да ти кажа.

Общи условия

Активация на акаунт