На море в Гърция - 5

  • 123 366
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 198
Bobeto,
ето малко инфо за Elea Village :
Хотелът е построен върху  сравнително голяма площ.Настаняването е в  няколко ниски постройки.Градината е добре поддържана.Плажът е през уличката,но е малък и тесен.Встрани има и друг плаж,но и той не си заслужава.Таверната на плажа е с красива гледка,има избор на пресни риби .
След вечеря, където и да се ходи,трябва кола-наоколо няма нищо ,отдалечено е от забавления. Като цяло  е скромно място, не очаквайте  много.
Ако държите точно на   тази част от района между Никити и Неа Мармара,  Антемус  е определено много по-добър избор.

# 31
  • Мнения: X
Bobeto,
ето малко инфо за Elea Village :
Хотелът е построен върху  сравнително голяма площ.Настаняването е в  няколко ниски постройки.Градината е добре поддържана.Плажът е през уличката,но е малък и тесен.Встрани има и друг плаж,но и той не си заслужава.Таверната на плажа е с красива гледка,има избор на пресни риби .
След вечеря, където и да се ходи,трябва кола-наоколо няма нищо ,отдалечено е от забавления. Като цяло  е скромно място, не очаквайте  много.
Ако държите точно на   тази част от района между Никити и Неа Мармара,  Антемус  е определено много по-добър избор.



На мъжът ми му беше харесал и Атена палас, но плажа към него не е хубав. Но няколко километра нагоре има поне 4-5 плажа за всякакви вкусове (от скален до широк с хубав пясък и без много камъни).

# 32
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 867
Привет,момичета!
Ще ходим в Гърция на 22 септември ,дали става за плаж по това време,че сме с две деца ,дали няма да е вече студено.
Преди две години бяхме на Касандра ,сега искам да разгледаме Ситония ,харесах няколко хотела ,но ви моля за помощ ,ако има ходили там да споделят мнения
Philoxenia bungalows
Athena Pallas Village
Mare Blu
Porfi Beach
Предложете нещо с закуска и вечеря .

# 33
  • Мнения: 7 039
Още една доволна от почивката в Гърция.  Simple Smile Бяхме за пръв път там, но сме очаровани. Отседнахме в Палио, малко селце на 6км. от Кавала. Ето го хотелчето http://www.amaliahotel.eu/
Изкарахме страхотно и вече сме сериозно зарибени за следваща почивка там.  Peace

# 34
  • Мнения: 934
Да се запиша и аз, като голяма фенка на Гърция Wink
Това лято избрахме остров Лимнос - много, много ни хареса!

И аз чакам повече информация и снимки, ако има. Как е българското сърф училище?

# 35
  • Мнения: X
Още един сайт с инфо за плажовете на Халкидики:

http://www.kolovostravel.com/halkidiki/index.php?option=com_cont … d=123&lang=bg

# 36
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
rudi не ти препоръчвам Athena Pallas Village заради плажа.

# 37
  • Мнения: 919
На Атена Палас е хубаво да се отседне в мезонетите, другата част не ми допадна. Плажът определено не е добър. А на нас и храната не ни хареса  Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 1 902
dechy,ние и миналото лято бяхме там,така че,ако те интересува нещо питай Wink

# 39
  • софия
  • Мнения: 757
Pipi_  
Не виждам цени на сайта. Може ли малко повече инфо? с изхранване ли е хотела, населеното място как е?

# 40
  • Мнения: 7 039
60 евро беше студио на вечер. Ние бяхме сами с мъжът ми и за храна не сме се интересували, но мисля, че не предлагаха.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 947
dechy,ние и миналото лято бяхме там,така че,ако те интересува нещо питай Wink
Ами всичко ми е интересно. Къде ще отседнете, кои плажове са хубави, кои места може да се посетят, как е пътя и всякакви други практични съвети... Grinning   bouquet
Scorpios също ми даде някои важни насоки за острова, за което много й благодаря! Hug

# 42
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 421
Някой да е ходил в Blue Dolphin тази година и да сподели нови впечатления?
Ние от 01.09 с децата ще сме там , дано да е хубаво времето.

# 43
  • Мнения: 19
Здравейте! Гледах, четох и така не можах да взема решение така че ще питам директно. Искам почивка в Гърция но не искам много да пътувам, да съм на първа линия но цената да е добра т.е до 50евро, да сме близо да град но и да има детска площадка за детето и страхотен плаж. Моля помагайте. Разгледах тези оферти но бих сменила посоката:
Gerakina Beach - Sithonia Village Hotel & Bungalows Resort,
POSSIDI HOLIDAYS RESORT
Aegean Sun Hotel - остров Тасос
Maistrali Beach Studios
VILLAGE MARE
или пък агенция която да ми помогне в избора.
Благодаря предварително!

Последна редакция: вт, 23 авг 2011, 17:03 от Alissa

# 44
  • София
  • Мнения: 1 902
dechy,ние и миналото лято бяхме там,така че,ако те интересува нещо питай Wink
Ами всичко ми е интересно. Къде ще отседнете, кои плажове са хубави, кои места може да се посетят, как е пътя и всякакви други практични съвети... Grinning   bouquet
Scorpios също ми даде някои важни насоки за острова, за което много й благодаря! Hug
ами аз сигурно съм позабравила това онова,но... острова е доста приятен,зелен,топъл,ние мин.година бяхме след 15-ти Септември и вечер си захлаждаше приятно,през деня 26/27гр. Peace
Ние ще отседнем тук: http://www.ithakiholidays.gr/
за плажовете много не мога да кажа,ние не плажуваме,но ходехме отвреме на време на близкият до хотел плаж-казват му мелниците и след 14ч.става доста интересно,защото излиза вятър и идват да карат кайтове,аз доста се запалих по този спорт Heart Eyes този плав е и най-близкичт до столицата.Всъщност острова е известен най-вече с това,че духа и става прекрасно за сърф,от другата страна на острова на Василики пък карат обикновен сърф,има огромен залив и сърф училища Peace.Най красивия и посещаван от туристи плаж е Порто Кацики(незнам дали го произнасям правилно)ето и една снимка от там,не е моя Embarassed

пътя е перфектен,през повечето време е магистрала има няколко тул-поста и това е,нямаш фери и такси за моста на Лефкада Peace

Общи условия

Активация на акаунт