ПРЕЗ СЕПТЕМВРИ НА МОРЕ,ПРОГНОЗАТА Е ......

  • 14 028
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 281
Днес като погледнах прогнозите, за 5-6-ти го дават долу-горе добре около 24 градуса, пак става, но после около 10-12-ти го дават да пада около 20 градуса през деня и около 10 градуса през нощта, което си е студ за море Rolling Eyes
Водата падне ли под 20-22 градуса къпането в морето го пишете заминало.

# 31
  • Мнения: 477
Не бих се доверила на прогнози! Simple Smile

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 384
Има една истина за времето по морето през септември - докато не падне един дъжд е чудесно. Но първият дъжд за септември сякаш докарва есента. Това обикновено е около 5-6-ти. А и водата тази година е по-хладна още от края на август... така че гответе се за по-студено време! Макар сега навън да е 31-32 градуса, слънцето грее есенно вече.... лятото си замина, това е.

# 33
  • Мнения: 101
дори 20-22 градуса температура на водата да имаме...не става...под 20 е ужасно...
През септември се ходи по няколко причини:
1.Закриване на сезона;
2.Риболов;
3.Да си припомниш юли и август;
4.Релакс;
5.И все подобни.
Ако е единствено ходене за годината на море еогромен компромис и минавка.
Цените не падат докато по улиците не останата само кучета и вестници дето ги вее вятъра.
Това по телвизоро са пълни лъжи, а ако има доза истина, то тя е за безрамно скъпите пакети.
Ние на 18-ти заминаваме за седмица да закрием сезона и да хапнем пресен черноморски зарган.
А сме започнали от края намай, а времето тогава се случи страхотно...но след 6 седмици на море ( с паузи), започва да ти писва.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 384
дори 20-22 градуса температура на водата да имаме...не става...под 20 е ужасно...
През септември се ходи по няколко причини:
1.Закриване на сезона;
2.Риболов;
3.Да си припомниш юли и август;
4.Релакс;
5.И все подобни.
Ако е единствено ходене за годината на море еогромен компромис и минавка.
Цените не падат докато по улиците не останата само кучета и вестници дето ги вее вятъра.
Това по телвизоро са пълни лъжи, а ако има доза истина, то тя е за безрамно скъпите пакети.
Ние на 18-ти заминаваме за седмица да закрием сезона и да хапнем пресен черноморски зарган.
А сме започнали от края намай, а времето тогава се случи страхотно...но след 6 седмици на море ( с паузи), започва да ти писва.
А 365 дни на море е супер отегчително!!  Laughing Laughing Laughing

# 35
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Има една истина за времето по морето през септември - докато не падне един дъжд е чудесно. Но първият дъжд за септември сякаш докарва есента. Това обикновено е около 5-6-ти. А и водата тази година е по-хладна още от края на август... така че гответе се за по-студено време! Макар сега навън да е 31-32 градуса, слънцето грее есенно вече.... лятото си замина, това е.
не позна, беше даже много горещо

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 384
Има една истина за времето по морето през септември - докато не падне един дъжд е чудесно. Но първият дъжд за септември сякаш докарва есента. Това обикновено е около 5-6-ти. А и водата тази година е по-хладна още от края на август... така че гответе се за по-студено време! Макар сега навън да е 31-32 градуса, слънцето грее есенно вече.... лятото си замина, това е.
не позна, беше даже много горещо
Радвам се, че не познах!  Laughing Те и метеоролозите не познават, пък какво остава за нас, простосмъртните! Най-хубавото е, че в момента плажовете, на които аз ходя са пусти и спокойни  Simple Smile

# 37
  • България
  • Мнения: 987
Някакви прогнози за Септември 2012 ?

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Според мен , хубаво ще е времето.Ние две години подред се връщаме от море на 5 септември,но като поседиш във водата около 30 минути ти става малко хладно, иначе за печене си беше супер.

# 39
  • Мнения: 299
И аз да споделя за септемврийското море. Сега се връщам назад и си припомням местата.2009г.- по 22.09 в Свети Константин- само се пекохме, басейна вече беше хладен,един-двама мъже влязоха.На морето много духаше и беше студеничко.
2010г. – пак по 22.09 – Златните- малко по-топло беше,и аз съм се къпала.
2011г. – беше най-топлия септември.По 06.09 – в Златните сме се къпали в морето и в басейна, а по 22.09 – Албена- беше много топло и приятно,все е едно си беше лято.Вече последния ден като тръгвахме беше облачно.
Така че за тази година какво ще е през септември- кой може да каже ???

# 40
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Времето през септеври, ли... Божа работа, както и това през август и останалите 10м.
Живейте си живота, както Ви се предлага или както си го направите Simple Smile

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 358
Някакви прогнози за Септември 2012 ?




И аз се каня септември да почиваме, дано да е хубаво времето Praynig

# 42
  • Мнения: 7
Времето ще бъде хубаво до 8-9 септември (27-30 градуса), после за няколко дни ще падне до 24-25 градуса. След това отново ще има повишаване. Не се очакват продължителни валежи, но това е все пак само прогноза...
Много обичам на море през Септември, но само за три-четири дни. Да се сбогуваме с лятото, да се насладим на спокойствието и красивите гледки, да хапнем рибка, да се разхождаме. Атмосферата е съвсем друга... Много добре ни се отразява  - на мен и на съпругът ми. Детето го оставяме при баба, това си е нашата "пълна" почивка.
За къпане обаче не се навивам лесно, макар че тази година може и да става. Слънцето все още е доста силно, а нощем температурите не падат под 14-15 градуса. Но със сигурно ще се попека за да задържа тена по-дълго.
Ще отседнем в хотел Sugar в Китен. Имат оферта - при 5 нощувки една допълнителна безплатно, но няма да можем да се възползваме, защото почивните дни са само 4.  Но нищо, цената им пак е добра - 20лв. на стая. Ходили сме там и е много приятно. Близо е до плажа и създава едно усещане за лукс, без да е кой знае колко претенциозно....

Общи условия

Активация на акаунт