Колко време, след като останахте сами, започнахте да се срещате с други мъже?

  • 56 955
  • 965
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 128
аз останах може би около месец, сега си живея живота както ми харесва, ако искам излизам ако не не излизам, но за първи път от години се почуствах красива и желана...........какво му трябва друго на човек, освен да се чувства обичан  bouquet

# 16
  • Мнения: 75
А какво правите, когато вашите родители смятат, че не е редно да имате връзки след развода? Постоянно имам скандали с родителите ми, според които давам лош пример на синът си. Как да им обясня, че с един развод не се свършва живота и че не правя нищо нередно.  newsm78

# 17
  • последна надежда
  • Мнения: 243
Аз игнорирах мъжете година и половина. После случайно започнах да излизам с един. Предимно на разходки в парка с бебето  Laughing. Беше ми приятно в неговата компания, забавлявах се. Макар и с кърмаче между нас, пак се получаваше.
Но след някой и друг месец го опознах по-добре и се разочаровах. Сега съм сама, но не по-малко щастлива!

Roscoe Не им казвай, къде и с кого излизаш! Дай им време и ще свикнат  Peace.

# 18
  • Мнения: 552
А какво правите, когато вашите родители смятат, че не е редно да имате връзки след развода? Постоянно имам скандали с родителите ми, според които давам лош пример на синът си. Как да им обясня, че с един развод не се свършва живота и че не правя нищо нередно.  newsm78
Голяма част от родителите са такива... поне от по-старото поколение, и особено ако става дума за дъщери  Whistling
Начинът е да не знаят Simple Smile
Щом нагласата им е такава - на тези години едва ли ще се променят... филтрирай информацията към тях и си живей живота  Peace

# 19
  • Мнения: 897
Стигнахме до извода, че животът е
1.Децата
2. Работата
3. Секс.  Laughing Laughing Laughing

А какво правите, когато вашите родители смятат, че не е редно да имате връзки след развода? Постоянно имам скандали с родителите ми, според които давам лош пример на синът си. Как да им обясня, че с един развод не се свършва живота и че не правя нищо нередно.  newsm78
Голяма част от родителите са такива... поне от по-старото поколение, и особено ако става дума за дъщери  Whistling
Начинът е да не знаят Simple Smile
Щом нагласата им е такава - на тези години едва ли ще се променят... филтрирай информацията към тях и си живей живота  Peace
Съгласна!  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 6 477
А какво правите, когато вашите родители смятат, че не е редно да имате връзки след развода? Постоянно имам скандали с родителите ми, според които давам лош пример на синът си. Как да им обясня, че с един развод не се свършва живота и че не правя нищо нередно.  newsm78
Обясняваш, че и ти си човек и имаш нужда от срещи. Идеята е малкото човече да не бъде запознавано всеки път с поредния нов "чичко"...Понеже - 1. детето ще се шашне кой точно ще бъде новия баща и 2. има опасност след години да чуеш кофти определения от сина ти. Но ако всичко се прави дискретно и без свидетели - родители и сина ти - живей си живота както го намираш за добре! Успех! Hug

# 21
  • Мнения: 75
А какво правите, когато вашите родители смятат, че не е редно да имате връзки след развода? Постоянно имам скандали с родителите ми, според които давам лош пример на синът си. Как да им обясня, че с един развод не се свършва живота и че не правя нищо нередно.  newsm78
Обясняваш, че и ти си човек и имаш нужда от срещи. Идеята е малкото човече да не бъде запознавано всеки път с поредния нов "чичко"...Понеже - 1. детето ще се шашне кой точно ще бъде новия баща и 2. има опасност след години да чуеш кофти определения от сина ти. Но ако всичко се прави дискретно и без свидетели - родители и сина ти - живей си живота както го намираш за добре! Успех! Hug
Абсолютно точно тези неща съм им обяснила. Синът ми не се е срещал с нито един от мъжете, с които съм излизала, защото не искам да го объркам и след време да чуя някои работи за себе си. Бих го запознала с някого, САМО ако видя че връзката ми върви към по - сериозно. Но моите родители са против това аз въобще да имам връзки. За 4 години аз имах 2 връзки, всяка от които траеше по 2 години, но тогава бях в чужбина и те разбраха само за втората ми връзка. В последствие разбраха и за предната и настана страшен скандал. Била съм давала ужасен пример за детето си за лека жена, и тъй като бракът ми с БНД завърши с развод съм нямала право на друг опит.  Не бих искала да се крия от тях, но май ме принуждават.

# 22
  • Мнения: 7 325
и тъй като бракът ми с БНД завърши с развод съм нямала право на друг опит.
Това са пълни глупости, развода не означава самота до живот.
И моите родители се опитваха ( по точно майка ми ) да ми обяснява как не трябва да замесвам детето си във връзките си и най-добре изобщо да нямам такива ( все едно всяка вечер излизах с различен и мъкнех и синът си, но от две думи разбра че колкото и да се стреми да ме „захапе” със злобнички забележки ми е все тая и се ограничи с кисели физиономии всеки път като ме видеше да излизам. Аз смятах че на 29 год. имах достатъчно акъл в главата да представя на тях и детето си единствено този, който в последствие ми стана съпруг. Дали го приеха или не, те си знаят, но последствието от действията им е 5 000 км. помежду ни и обаждане веднъж в месеца.
п.п. Благодаря на всички за пожеланията. 

Последна редакция: ср, 24 авг 2011, 23:58 от I.Hr

# 23
  • София
  • Мнения: 6 477
Roscoe, май не ти остава нищо друго освен да се криеш като учениците Wink Wink Wink Ама животът си е твой - недей да разрешаваш да ти го скапват разни тесногръди приказки от средата на миналия век, пък било то и от твоите родители....
Виж, аз за разлика от теб имах преди време обратния проблем - майка ми дупка ми проби на главата да не съм оставала сама и бла бла...а аз просто не искам повече да се занимавам с такива дивотии....Но и аз късничко родих, та се бях наживяла..ама това е друга тема Wink Wink Wink

# 24
  • Мнения: 552
Morgana, според мен проблемът е един и същ - родители, които се опитват да контролират живота на "детето" (или поне да влияят върху него - принципно е същото, въпрос на степен и нюанс Simple Smile)
Каква е посоката, вече е друг въпрос... а също и какво говорят на теория, и след като ситуацията е реалност  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 417
Да споделя и аз как беше при мен.Много скоро след раздялата и даже по време на развода
имах неангажираща връзка.(да уточня ,че не трето лице е било повод за развода)Тази връзка ни беше удобна и на двамата...,определено не се чувстваше добре от факта,че имам дете,но и не сме имали по-сериозни претенции един към друг.С детето не съм го запознавала,нито пък родителите ми знаеха за него.След това бях известно време сама,докато един симпатяга не започна да ми обръща повече внимание..Тогава дъщеря ми беше на 2.5 г.Даже първата ни неофициална среща(всъщност случайна) беше с нея.Бях много очорована от отношението му към децата като цяло.Не го притесняваше факта,че съм разведена с дете.Спомням си,че в началото  дъщеря ни  ревнуваше и избягвахме да демонстрираме по-топли чувства пред нея докато не свикне с мисълта,че не сме просто приятели.Родителите ми бяха твърдо против.Особенно баща ми.Докато не почнаха да гледат мач заедно Mr. GreenСега-10 г. по-късно сме 4 членно семейство. Grinning

# 26
  • Мнения: 75
Roscoe, май не ти остава нищо друго освен да се криеш като учениците Wink Wink Wink
Ми май точно това ми остава - на 31 години да се държа като 13 годишна....  ooooh!

# 27
  • Мнения: 3 659
Предварително се извинявам за спама, но не се въздържах   Blush

I.Hr честито, лека бременност и на финала едно /ако са две, още по-добре/ здраво бебче  Hug

И аз мноооогооо се радвам...

# 28
  • Мнения: 508
Нещата са много индивидуални за всеки.Аз започнах да си позволявам да се виждам с др.човек ,веднага след раздялата ми  с моя бивш ,но  много се пазя от сериозни  отношения ,мисля ,че още не съм готова ,а ...дали някога ще съм готова пак ??Не се знае!!  Joy Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 17 275
Е добре, че реших да я отворя тази тема, че да прочета прекрасната новина на I.Hr  Hug Пожелавам ти много спокойствие и бързо минаване на времето до финала   bouquet

А по темата - и аз започнах да излизам скоро след раздялата ни, но синът ми беше на 6 и за лятото при родителите ми. С кърмаче надали щеше да ми се излиза и на мен - доскоро кърмех дъщеря си и не мога да кажа, че умирах от желание да я оставя и да правя каквото и да е навън без нея. Не мога да повярвам, че аз го казвам точно, но явно кърменето наистина създава някаква такава шантава връзка, дето те държи вързана до детето ти по собствено желание.
В един момент ще ти се доизлиза - дали с мъже, дали с приятелки. А пък като се появи човек, който те интригува, няма изобщо да си задаваш въпроса искам ли, не искам ли да излизам  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт