БРОДИРАНА КРАСОТА - Гоблени 85

  • 113 874
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 352
Бяло Цвете,браво на момичето ти.
Сетих се ,че като дете шиех подобни моделчета но не на панама.

mimi72 , Благодаря!
Тя много държеше да ви го покажа и все поглежда към компютъра!  Laughing
Панамата ни е аида 16 или 18. Сега й дадох ново парче да се учи да запълва всички дупчици с различни конци. Предполагам, че ще стане нещо като малка черга.  Mr. Green

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 90
здравейте, да се включа и аз в темата. Поздравления за хубавите гоблени, които сте показали, но имам въпрос към гоблена Вълна. Ако някой го бродира моля да ми каже като се свърши целия гоблен ли се правят контурите?

# 47
  • София
  • Мнения: 104
Днес ще завърша кошницата ми с праскови и като я изпера, изгладя и рамкирам ще я покажа. Но пак ме чака изпит и ще трябва да поспра до 17.09., какво да се прави.

# 48
  • Мнения: 434
здравейте, да се включа и аз в темата. Поздравления за хубавите гоблени, които сте показали, но имам въпрос към гоблена Вълна. Ако някой го бродира моля да ми каже като се свърши целия гоблен ли се правят контурите?

Отнася се не само за въпросния гоблен, но и за всички останали, в които има контурен бод.

Първо се шие всичко (кръстат бод, четвърт кръстче, гобленов бод).След това  контура.Ако има и френски възел, се оставя за накрая, когато всички останали видове бодове са ушити.

# 49
  • Мнения: 19
Лили Проданова и аз съм на същата вълна! Става много красиво и нежно! Ето до къде съм стигнала Embarassed незнам при теб как е, но при мен определено едното зелено няма да ми стигне номер 16880 на Дименшън :



На всички вас браво! Много сте бързи и сръчни!  bouquet

# 50
  • София
  • Мнения: 1 176
Леле кога нафъкахте тия чудеса момичета  newsm78 аз нямам много време а и шия един цвят лилав и така ми писва,че шия по малко,ма утре ще ви снимам и ще ви покажа до къде съм я докарала.

# 51
  • Мнения: 19
Здравейте, аз пак с молба. Натъкнах се на този гоблен, хареса ми. Решила съм да го шия по нататък, но схемата като я разпечатам не се чете добре.

Намерих я тук, но не е много четлива.http://www.cross-chart.narod.ru/devochka.htm

Моля някой ако я е намерил в по добър вид да прати.

# 52
  • София
  • Мнения: 3 789
Здравейте, аз пак с молба. Натъкнах се на този гоблен, хареса ми. Решила съм да го шия по нататък, но схемата като я разпечатам не се чете добре.

Намерих я тук, но не е много четлива.http://www.cross-chart.narod.ru/devochka.htm

Моля някой ако я е намерил в по добър вид да прати.


Ето това би трябвало да е оригиналът на Janlynn  Hug

http://dump.ru/file/2867904

Бяло цвете, браво на детето!!! Страхотно се е справила!!!   bouquet

# 53
  • Мнения: 1
Намерих един гоблен, но не мога да я кача  снимката ,за да искам подробна схема ...  Не може ли някой  да си даде е-mail и да и'  пратя и да ми я качи  ,и ако някой може да ми помогне със  схемата и цветовете ,че съм начинаеща ....
Благодаря Ви предварително!   bouquet   bouquet   bouquet

# 54
  • Мнения: 434
Ето ти имейл, пращай и да видим какво ще стане s2103@abv.bg

Lili2024, изпратих ти този вариянт на емблемата на ЦСКА.


Последна редакция: чт, 25 авг 2011, 10:06 от sissak

# 55
  • Мнения: 1 639
Момичета, може ли да ми кажете от къде мога да си поръчам този гоблен или евентуално схема, че в тази жега се сетих са Коледа Joy

# 56
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

    Ще прозвучи изтъркано, но наистина поздравявам всички за гоблените които показаха!

   meri1966, Ето тук има от тези гоблени.

  

# 57
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ето ме и мен, починала на морето, но от другия месец мисля да продължавам със Слънчев кът.

# 58
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
         И от мен един гоблен, с некачествена снимка.......
        
            


  

# 59
  • София
  • Мнения: 1 176
sissak може ли да ми я пратиш и намен схемата на ЦСКА моля   bouquet dianakraiceva@abv.bg  това ми е мейла,благодаря ти много предварително

Общи условия

Активация на акаунт