Успях да направя перфектното тяло:)

  • 14 201
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте, потребители на бг мама!
Искам да Ви споделя моята тайна за перфектно тяло. Моя проблем датира от дълги години. В горната част на тялото съм добре, но в крачетата бях дебела и с много мускулна маса плюс целулит. Сега ще ви опиша как направих перфектното тяло.
1. диета
 - Зелева диета- 7 дена, почивам 4 дена като през този период приемам кисели млека, мюсли, черен шоколад и пълно зърнест хляб, неща които са забранени през 7 дневния зелев режим. После пак зелева диета и така 1 месец. В месеца веднъж разтоварващ ден много зелен чай плюс сезонни плодове. Всяка сутрин на гладно ям лъжичка мед и пия топла вода. Всеки ден пия цитросепт за да предпазя организма от инфекции, все пак диетата отслабва донякъде имунната система.

2. упражнения
- Всяка сутрин правя 5 мин серия от разтягащи упражнения за тонус
- на работното ми място правя 1,2 упражнения през почивките. 1. В изправено  положение се хващам за стола и правя странични махове за дупе. 2 разтягам или клякам но трябва да съм с панталон. Правя го за тонос без определено количество повторения.
- Почти всяка вечер бягам в парка или кардио вкъщи или танцувам , даже като готвя си правя упражнения. В интернет има упражнения за дупе, крака корем има голям избор. Докато гледам телевизия лягам на пода и повдигам ханша за стегнато дупе, правя коремни преси. С две минерални води правя упражнения за ръце.
Някои сега ще кажат, че ги мързи или нямат време- Има време за всичко, а ако ви домързи сложете така мечтаните къси панталони и се огледайте в огледалото и вижте каква грозна картинка сте и ще ви дойде стимул.Аз така правех. Правя си и масажи с олио на Еucerin, все пак отслабваме и може да получим стрии и по този начин се предпазваме.
3. Целулит
- правете си два пъти седмично пилинг с кафе
-всеки ден си правете контрастни душове-топла, студена вода. Това го правете и за лицето за сияйна кожа.
- правете си масажи с антицелулитни масла. Редувайте сутрин антицелулитно олио а вечер за стрии
4. Правете от време на време някои глезотии
-ходете на парна или сауна баня.
-ходете повече пеша
-през уикенда правете повече движения , упражнения, танцувайте

Важно!!! Правете всичкото това с мисълта, че с това ще постигнете мечтаната фигура.Всичко е възможно.Сложете една снимка на яка стройна кака и си купете мечтаните къси панталонкиза да си ги слагате винаги когато си кажете , че няма смисъл.Всичко се постига бавно, но затова не случайно старите хора са казали трай бабо за хубост.
 Сега се чувствам добре. Бях на море и гордо разхождах секси то си тяло, но едва ли някой подозира, че това не е божи дар а много труд.
Ако някой иска съвети пишете аз съм насреща:)

# 1
  • Мнения: 371
Ще бъде прекрасно , ако покажеш снимка. Ако не преди/сега, то поне сега!

# 2
  • Мнения: 16
Още утре ще публикувам:)

# 3
  • Мнения: 1 280
 А колко си висока? А от килца тръгна и до колко стигна? Ей сега , ще те залеем с въпроси... Joy

# 4
  • Провинция
  • Мнения: 509
Хм,интересно...Айде читетелките да си помислят и ако има навити от понеделник да започваме заедно.До тогава ще взема твърдо решение,т.к сега лятото релаксирам здраво по цял ден и ми започа да ми личи.Към авторката-за колко време колко кг свали,от колко на колко?
Лично аз също съм на принципа,че не трябва да броя повторенията при упражненията,като видя ,че ми идват в повече-почивам максимум 1 мин.Но за себе си мога да кажа,че от казаното от авторката,че т.4. изцяло ми е болна-нито ходя на сауна,нито имам време за кой знае какво движение.За това си почвам да обикалям няколко пъти апартамента,примерно,колкото и смешно да звучи.Ако за деня трябва да направя примерно 1200крачки-задължително ли трябва да са до центъра или до другия край на града?!Не знам,мисля,че повечето движение в къщи,до магазина,разходката с кучето, може задоволително да замести движението на вън.От майка ми го научих,т.к. тя известно време тичаше в обикаляйки апартамента с бавен темп и повече "друсане" за целита.И на място пред телевизора си тичаше все е дно на пътека.Е,вярно по-добре е на тренажора във фитнеса или у дома,но аз лично не разполагам с подобен уред и ми се вижда оптимален вариант=пестене на време+запълване на времето докато гледам любимия сериал

Последна редакция: вт, 23 авг 2011, 18:06 от kragovrat

# 5
  • северно море
  • Мнения: 321
За колко време постигна всичко това,не е за един месец предполагам Peace

# 6
  • Мнения: 4
За перфектно тяло-снимка Wink

# 7
  • Мнения: 1 434
За перфектно тяло-снимка Wink

Освен да пуснем ние по една снимка  hahaha

# 8
  • Мнения: 16
За 1 месец успях да премахна излишните 7 кг, но за да постигна стегнато дупе се трудя поне от 3 месеца.Много е трудно да оформиш красиви и стройни крака, но аз успях. Повярвайте ми много зор видях, и все още продължавам да полагам усилия, но крайния резултат си заслужава. Например вчера имах работа до центъра и вместо с колата  отидох пеша. Имах свободно време и така 8 км ми се отразиха много добре. От вчера пак съм на зелевата диета днес ми е 2 ден и снощи си направих тиква на фурна и така закуската ми тази сутрин беше много вкусна тиква с малко мед.Аз съм висока 172 и сега тежа 54, а бях 61. Някои ще кажат , че и 61 са добре да добре са но с пола или къси панталони е трагично а и с допълнение с целулитче и отпуснат задник  Shocked

# 9
  • Мнения: 16
Днес след работа ще кача 2 снимки за да видите резултата

# 10
  • Мнения: 16
Много е важно да се пие поне по 2 литра водичка на ден. Аз си имам едно пред компютъра и нон стоп си пийвам:)

# 11
  • Провинция
  • Мнения: 509
Аз съм висока 172 и сега тежа 54, а бях 61. Някои ще кажат , че и 61 са добре да добре са но с пола или къси панталони е трагично а и с допълнение с целулитче и отпуснат задник  Shocked

Чудя се каква ли картинка съм аз тогава на моите 163см и 62кг към днешна дата...
Мисля,че просто си си стегнала тялото,което не е никак лош резултат.Аз с моите мерски,не изглеждам перфектно повярвай ми,имам целулит и аз,сланинки по коремчето,но до сега не съм чула дори намек по свой адрес,че съм дигнала килата.Да,не е нужно да се стига до там хората да ти го казват,но въпреки всичко,към винаги са били са откровенни и си ми казват всичко в очите.Както и да е.Така или иначе,има време да помисля до понеделник,така че ако има желаещи нека да започнем заедно.А към авторката-на твоята височина,мисля,че  54 кг чак слабее...Но всичко е до мение,това означава,че не си добре като кг и ръст.Важното е да се харесваш самата ти и да се чувстваш добре.Чакаме снимки за стимул.

# 12
  • Мнения: 39
Здравейте!Какво означава зелева диета?Трябва да ям само зеле ,това ми стана ясно ,ама как е приготвено ?Аз също съм висока 172 см и сега съм 59 кг и също трябва да сваля 3 килца,но аз съм била 53 и изглеждам много кльощава на тези кила(ама то всеки си знае и си се харесва).Сега съм на друга диета и след като я завърша(надявам се) след 10 дни ще видим.На мен големия проблем е че нямам движение,но вчера за първи път си изтеглих от форума кардио и скачах там криво- ляво,колкото можах,ама голям зор беше.Днес се надявам пак да повторя упражненията.Хайде и аз чакам снимка,че да имам по-голям стимул.

# 13
  • Мнения: 16
Зелевата диета представлява следното.
Продължителност 7 дена.
Зелевата супа я правя по следния начин. Нарязвам половин зелка, 3 чушки, 2 тиквички, 1 глава лук, 2 домата, 3 морковчета и малко сол след като се свари супата я пасирам.Това ми стига за 2 дена след това пак си правя супа.
1 ден. зелева супа и плодове на корем без банани и грозде
2. ден зелева супа и зеленчуци на скара, варени или сурови зеленчуци и малко варени или печени картофа
3 ден зелева супа , плодове и зеленчуци
4 ден зелева супа, прясно мляко и 6 банана
5 и 6 ден зелева супа, месо или риба плюс зеленчуци
7 ден ориз, зеленчуци и зелева супа
През тези 7 дена си пия кафенце, топъл или студен зелен чай. Четвъртия ден ми е най любим, защото тогава пия бяло фрапе на корем и бананов шейк.
Като цяло се опитвам да ям разделно. Рядко си позволявам торти или вафли, хляб от време на време и то пълно зърнест. Забравете за алкохола и газираните напитки.
Когато не съм на зелевата диета си хапвам често и по малко. Много е важно да се яде често, това засилва метаболизма. Яжте много плодове, но никога не ги смесвайте.

# 14
  • Мнения: 6 604
За сега само запис,по-късно може и коментар. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт