Идеи за малко по–различна почерпка за РД

  • 317 110
  • 969
  •   1
Отговори
# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 529
Наистина страхотни идеи!Бих се възползвала "наготово " от тях. Wink

# 46
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
.....
ако някой срещне затруднения, мога да постна снимка....

За такива като мен, вързани в ръцете - давай снимка  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 6 206
eла да ги видиш на живо след 2 седмици в киоска ни в Мол Пловдив
ще постна снимка, ама след 2-3 дни, да я кача първо в нета и ще дам линк

# 48
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ок  Hug

# 49
  • Мнения: 477
Наистина страхотни идеи!Бих се възползвала "наготово " от тях. Wink

И аз така!Впечатлена съм! Simple Smile

# 50
  • София
  • Мнения: 849
eла да ги видиш на живо след 2 седмици в киоска ни в Мол Пловдив
ще постна снимка, ама след 2-3 дни, да я кача първо в нета и ще дам линк


какъв е този киоск и има ли такива и в София  Flutter

# 51
  • Мнения: 2 107
Каквото и да е - важно е да има деца !
Децата не ги интересува поредната мода във форума.
Излишно преекспониране.

# 52
  • Мнения: 429
красива белла, не е въпросът в модите от форума, а в настроението, което детайлите (измислянето им и приготвянето им) носят на майката и на рожденика.  Wink

Аз лично предпочитам да "преекспонирам излишно" и да уча детето си на финес и стил от съвсем малко. А и децата са много по-радостни, когато са въвлечени в подготовките за празненствата! А да не говорим колко много дава на детето контакта му с мама и съмишленичеството и съучастничеството в изпълнението на поредната интерестност, за която мама е откраднала идейка от форум!

Но хората сме различни! Аз примерно не разбирам хората, които не се готвят и не празнуват първия РД на детето си подобаващо, защото то така или иначе не разбирало! Ами нали един ден ще му покажем снимки най-малкото от този ден!

# 53
  • Мнения: 1 298
Миналата година, дъщеря ми черпи на училище с малки, цветни кутии,
пълни с пуканки. Опаковани с целофан.

Тази година направих мъфини, но малки. По-лесно се ядат.
Украсих ги всички с цветя. Много ги харесаха.
А за партито вкъщи им дадох сами да си ги украсяват. Получиха се страхотни неща.  Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 6 206
Каквото и да е - важно е да има деца !
Децата не ги интересува поредната мода във форума.
Излишно преекспониране.

така е, но децата оценяват 100 пъти по-добре и искрено нещата направени със желание и сърце специално за тях...
иначе да - и аз не харесвам когато нещо се следва сляпо, винаги гледам да усетя детето и майката и да им предложа нещо точно за тях

# 55
  • София
  • Мнения: 849
да го направиш модерно, но и съобразено с интересите на детето и мама не са несъвместими неща.. ето например идеята за хартиената торта - ами, това си е една бяла дъска, на която всеки може да "нарисува" себе и своите желания, мечти и интереси..

с мъфините също - нещо просто, върху което всеки може да надгради както му харесва  Flutter
А за партито вкъщи им дадох сами да си ги украсяват. Получиха се страхотни неща.  Heart Eyes
а ето това е било супер идейно - хем вкусно, хем забавно  Hug

# 56
  • Мнения: 477
красива белла, не е въпросът в модите от форума, а в настроението, което детайлите (измислянето им и приготвянето им) носят на майката и на рожденика.  Wink

Аз лично предпочитам да "преекспонирам излишно" и да уча детето си на финес и стил от съвсем малко. А и децата са много по-радостни, когато са въвлечени в подготовките за празненствата! А да не говорим колко много дава на детето контакта му с мама и съмишленичеството и съучастничеството в изпълнението на поредната интерестност, за която мама е откраднала идейка от форум!

Но хората сме различни! Аз примерно не разбирам хората, които не се готвят и не празнуват първия РД на детето си подобаващо, защото то така или иначе не разбирало! Ами нали един ден ще му покажем снимки най-малкото от този ден!



 Peace Съгласна! Да вмъкна не само за непразнуването, а и за празнуването, НО само от родители с техните си познати- вечер, когато детето заспи  Tired

# 57
  • Мнения: 1 734
Аз имам въпрос към тези, които са носели домашно приготвена почерпка в училище - разрешено ли е? В детската градина беше абсолютно забранено, разрешаваше се само торти със сертификат и опаковани почерпки със срок на годност.

# 58
  • Мнения: 800
Поне в училището на дъщеря ми, а и в градината пради също е разрешено да се носи само торта със сертификат и опаковани неща със срок на годност (сокчета, солети ...). Сигурно на други места е разрешено, много съм се дразнила когато вместо шоколадови бонбони съм искала да занеса примерно домашни сладки и не може.

# 59
  • Мнения: 11 870
В ДГ на сина ми- само фабрично пакетирани храни.Сухи пасти и т.н.
Домашни сладки, или изобретения, пипани с ръце- не може.Торта също не може дори със сертификат.

Майка ми е била учителка на много-много поколения, споделяла е, а и аз съм била свидетел на почерпки на изобретателни майки-вкусно, красиво, изобретателно и зашеметяващо.Но сега май е трудно приложимо.И аз, откровено казано се затруднявам в началото на октомври с какво да почерпя в ДГ.Опаковани плодове или миксове ли каквото и да е "не фабрично опаковано" е абсурд за нашата ДГ.Традиционните сухи пасти и кексове ми навяват асоциация за нещо друго, не за рожден ден, дори не ми се споменава за какъв повод.

Общи условия

Активация на акаунт