Помогнете

  • 767
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте на всички.
С приятеля ми вчера бяхме в нас и докато се къпахме решихме да опитаме без презерватив.Приятелия ми се изми добре преди това и опитахме.Опита не беше повече от 3-4 секунди,защото ни беше страх и двамата.Аз бях 5ти ден в менструация.Не съм в овулация.Днес е 6ти ден и имам не точно кървене,а една по тъмна течност която си имам всеки път кам края (предполагам знаете и вие )на менструацията.Въпроса ми е според вас има ли някакъв шанс от забременяване от тази случка ? По силното ми карвене спря след 4тия ден.От 5тия (вчера насам) ,е по-тъмната течност.Ако съм бременна щеше ли да спре,а съм чувала ,че по време на менструация не може.Помогнете .Благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 481
Kакво да помогнем, всяка седмица влиза някой с подобна тема. Може да се забременее по всяко време. 100 контрацептив е лимонадата- вместо. На тестовете за бременност пише, че ако не си сигурен кога ти закъснява и пр. може да се направи тест 14-15 дни след контакта.

По-вероятно е да не си бременна, но за тези неща се мисли и се чете.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 545
Най - вероятно не си бременна.И като ти го кажа аз и още 20 момичета това ще те успкои ли? Все ще си под напрежение до следващият ти мензис. Вземете се малко в ръце, четете и не вършете глупости !!!

# 3
  • Мнения: 3 242
Здравейте на всички.
С приятеля ми вчера бяхме в нас и докато се къпахме решихме да опитаме без презерватив.Приятелия ми се изми добре преди това и опитахме


Това с измиването против забременяване ли беше  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 6
Моя приятелка е забременяла,когато е била в цикъл.Така,че няма невъзможни неща.Всичко е Божа работа...

# 5
  • Мнения: 112
Ако по принцип цикълът ти е редовен, овулацията ти би следвало също да настъпва всеки месец по едно и също време между 10 и 18 ден, и няма как да забременееш, но все пак не си правете експерименти, винаги има изключения.

Общи условия

Активация на акаунт