Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 56"Кекс със стафидки на есен"

  • 17 899
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 272
Като няма Чаги, има Киво. Party

# 31
  • Мнения: 21 201
 Зори лелиното стига се кри, Cry привет. Hug
И двамата са симпатяги, но са мнооого различни, като излъчване и като изказвания по интервюта.

# 32
  • Мнения: 56
Здравейте

Лелче ,Тинче благодаря за закуската   bouquet

Леле  Heart Eyes колко сте хубави всички Снежи,Тинче и  Зори  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes прекрасни .

Тинче нещо много взе да се преобличаш   Thinking hahaha hahaha hahaha

Благодаря за положения труд на Сиси,Мими и Хриси за готовия 9 епизод  smile3525 smile3525 smile3525


# 33
  • Мнения: 180
Frαgmαnın çıkmαsınα son 2 günnn Simple Smile
Dizimizin Başlamasına Son 15 Gün ♥ Simple Smile Това  във ФБ.

Последна редакция: чт, 25 авг 2011, 13:54 от nmnnczc

# 34
  • Мнения: 21 201
Сестричке, какъв ремонт правите? Ние боядисваме стаите, коридора и вратите. Уж е козметичен ремонт, но вече с мъжлето луднахме.
Това за фрагмана не го разбрах много, много(До 2 дни фрагман ли, ще има, що ли?), но иначе схванах, че остават 15 до началото.

# 35
  • Мнения: 21 201
Писна ми smile3511 от този филм за докторите. От сутринта само него дават по шоу.тв. и реклами на предстоящите филми по канала. smile3516
Фатмето днес очакват втори фрагман. smile3515

# 36
  • Мнения: 180
Сестричке, какъв ремонт правите? Ние боядисваме стаите, коридора и вратите. Уж е козметичен ремонт, но вече с мъжлето луднахме.
Това за фрагмана не го разбрах много, много(До 2 дни фрагман ли, ще има, що ли?), но иначе схванах, че остават 15 до началото.
И аз така разбрах сестро,а дано.Ама ще следя и в четвъртък и петък за всеки случай.
И нашият ремонт като вашият,че и паркет ще чистим и плочки банята на пода остана да слагаме.Луда работа,но ще се справим. Peace

# 37
  • Мнения: 21 201
Момичета, в момента се сещам нещо и искам да Ви го кажа. Понеже не мога да участвам в преводите, поради други домашни ангажименти, ако мога да Ви бъда полезна с  диалози от всички серии, които превеждаха за нас Тинчето, Габи и другите момичета, само ми кажете. Имам ги, като файлове съхранени.

# 38
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Мамче, браво на теб. Искам на 23 еп.

Ние пак сме без ток и стана мн топло без климариците ooooh!

# 39
  • Варна
  • Мнения: 2 305
10 епизод е готов с превод благодарение на keii   bouquet  bouquet  bouquet

# 40
  • Мнения: 21 201
Благодаря за превода на 10 епизод.  bouquet
Дъще, пратих ти ги на лични. Само ми отговори, дали си ги получила.

# 41
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Благодаря за превода на 10 епизод.  bouquet
Дъще, пратих ти ги на лични. Само ми отговори, дали си ги получила.
[/quotе]

Мамче , получих го   bouquet

# 42
  • Мнения: 2 449
 smile3515 smile3511тъмнина и мрак около нашето филмче,е, то не се издържа вече.май по другите канали си завъртяха вече дизитата,а ние си чакаме newsm45 newsm45
   мисля,че то няма никаква реклама,за мен си е направо дискриминация спрямо сериала АФК-пфу рекламодателите могат да ни изиграят лоша шега Crossing Arms
    ох, дано вече се появи нещо,щот   comp03 #Milti #Milti #Milti
  олеее... Наде, те постовете ни еднакви:))

# 43
  • Мнения: 61
добре дошли на вс нови в темата.

мерси на вс за положеният труд и време за превеждането и субтитрите  bouquet

Хриси благодаря ти за новата тема  bouquet

Честито на вс пременени, СИС страхотен аватар    remybussi това за Юналчо hahaha



   bouquet  като гледам Нехир така, самотна на колажа се чудя няма ли някой да се появи и за нея, или ще си остане все така всянка ролята и Thinking

малко снимки:
 като няма на Чагазал, на друг Crossing Arms като ги видях, бях така Shocked




# 44
  • Мнения: 197
Момичета-преводачи,

имате ли вариант за "kiddo". Думата се появява  в 20 серия и после я има навсякъде, когато Левент говори на Фериха.

Моето предложение е "дечко".

Ще се радвам да уточним едно и да е еднакво в различните серии.

Общи условия

Активация на акаунт