ПОМОГНЕТЕ да преиздадем "ЧУК И ПУК"

  • 7 238
  • 85
  •   1
Отговори
# 30
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
От няколко години я издирвам тая книжка.Накрая се принудих да си я копирам от нета.От книжарница Пингвините ми пратиха мейл,че могат да ми я доставят за скромната сума от 40 лв #Crazy.

# 31
  • Луната
  • Мнения: 3 211
От няколко години я издирвам тая книжка.Накрая се принудих да си я копирам от нета.От книжарница Пингвините ми пратиха мейл,че могат да ми я доставят за скромната сума от 40 лв #Crazy.

40 лв. Shocked Струва ми се висока цена за тази книжка.  Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 23 036
От няколко години я издирвам тая книжка.Накрая се принудих да си я копирам от нета.От книжарница Пингвините ми пратиха мейл,че могат да ми я доставят за скромната сума от 40 лв #Crazy.
Това не е нормално - тия луди ли са?
На какво основание ти я предлагат на тази цена?!

# 33
  • София
  • Мнения: 6 085
От няколко години я издирвам тая книжка.Накрая се принудих да си я копирам от нета.От книжарница Пингвините ми пратиха мейл,че могат да ми я доставят за скромната сума от 40 лв #Crazy.
Това не е нормално - тия луди ли са?
На какво основание ти я предлагат на тази цена?!

Сигурно я определят като дефицитна стока.     Mr. Green Уникат.

# 34
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826

Това не е нормално - тия луди ли са?
На какво основание ти я предлагат на тази цена?!
Това ги питах и аз.Понеже вече нямало преиздаване,и много трудно се намирала.Чиста проба изнудване.

# 35
  • София
  • Мнения: 23 036
Чиста проба изнудване.
На твое място щях да поискам да говоря с управителя. Да не би просто някой служител да е решил да направи пари на твой гръб?
Разбирам някой друг да е поискал толкова за тая книга, но от самото издателство - има нещо гнило тук.

Давам прост пример от моята практика. Идва един господин в издателството ни и се моли да му открия един учебник от преди камара години, който вече не го водим никъде. Виждам го аз, че е на зор и за да ми е чиста съвестта му обещах да сляза в склада и да се разровя в дълбоките архиви. За моя голяма изненада откривам 3 бройки от въпросния учебник, като виждам, че цената е 5,00 лв, въпреки че в момента щеше да е поне 10 лв. Но това няма никакво значение. Даже можех и да му го подаря, понеже се води изчерпан.  Wink

Та затова ми е много странно как са определили цена от 40 лв  newsm78 Просто абсурд!

# 36
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Тонкабонбонка нямам идея кой ми е отговорил,питането и отговора бяха само по мейла.Толкова се втрещих от исканата цена,че им теглех една майна,и си изтеглих от нета приказката.А исках книжката.Сега пак ще обиколя Славейков.Това е любимата книжка на детето.

# 37
  • София
  • Мнения: 23 036
Толкова се втрещих от исканата цена,че им теглех една майна,и си изтеглих от нета приказката.
Сканирания вариант ли свали или си намерила отнякъде само текстови файл? И аз искам тази книжка, но сканираното не ми харесва.

# 38
  • София
  • Мнения: 2 476
Пак се повтарям- в събота обиколих целия Славейков и я нямаха- вече свършила.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 946
сканираното не е лошо, аз го принтнах и подвързах със спиралка, размер А5, много добро стана, но не съм се отказала от истинска книжка

# 40
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
В pdf я изтеглих сканирано

# 41
  • София
  • Мнения: 1 946
аз я разпечатах от тук -> http://detstvoto.net/index.php?newsid=691
отворих всяка стр по отделно, копи, пейст, сейв ас и после по 2 на лист и така стана А5.  Peace

# 42
  • Луната
  • Мнения: 3 211
аз я разпечатах от тук -> http://detstvoto.net/index.php?newsid=691
отворих всяка стр по отделно, копи, пейст, сейв ас и после по 2 на лист и така стана А5.  Peace

Това е по-хубавия вариант. Другия който бях намерила е  в pdf и е черно-бял и с по-лошо качество.

# 43
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
аз я разпечатах от тук -> http://detstvoto.net/index.php?newsid=691
отворих всяка стр по отделно, копи, пейст, сейв ас и после по 2 на лист и така стана А5.  Peace

Това е по-хубавия вариант. Другия който бях намерила е  в pdf и е черно-бял и с по-лошо качество.

Ето го http://dox.abv.bg/files/listtree

# 44
  • София
  • Мнения: 1 946
3xi, нещо линкът не работи... всъщност работи си, ама пише несъществуващ файл

Общи условия

Активация на акаунт