Корема

  • 6 344
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 521
da kajete nqkoe kremche

# 16
  • Мнения: 952
Ами аз наскоро си купих стягащ крем на Ейвън за тяло и се мажа навсякъде с него включително и по корема щото и намене ми е слабото място.Но все си мисля че с времето ще се прибере |ако си родила скоро де| моя преди 3месеца нямаше нищо общо със сегашния ми корем беше увиснал и като обуя плитки дънки и ми изкачаха сланинките  Mr. Greenама сега 9мес след раждането си е съвсем добре но не е от мазилото де .просто от само себе си се прибра Naughty

# 17
  • Мнения: 182
Maйката му е велоергометъра,но поне 20-25минути каране.Ако моге на километража да изпише 4е си изминал 10 км. е още по-добре.Така поне 3 пъти седми4но.Освен това никакви въглехидрати-хляб,тесто,вафли,ориз,боб,грах,леща и др.пълнещи само корема храни.С упоритост за 8 март може да станеш миска

# 18
  • Мнения: 287
Мимка,извинявай за глупавия въпрос ,но какво представлява фетбърнари? newsm78 и знаеш ли нещо повече за Л--карнетина?Благодаря ти предварително.
Фетбърнарите са точно това, което означават в буквален превод: горене на мазнини.
Ел Карнитина се приема 30 мин. преди тренировка и има смисъл да се пие само ако тренираш и най-вече, ако тренировката ти представлява аеробно натоварване /бягане, скачане на въже, въртене на колело, аеробика, тае-бо, спининг и други подобни/.
Simple Smile

# 19
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Мен понеже ме мързи да правя коремни преси, само мажех с антицелулитен крем. Мииии махнаха се сланинките.

И аз съм от мързеливите,и само се мажа.Има резултат Peace
Алабала . би ли споделила от кое мазило си доволна .....Благодаря .. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 5 103
Мимка,извинявай за глупавия въпрос ,но какво представлява фетбърнари? newsm78 и знаеш ли нещо повече за Л--карнетина?Благодаря ти предварително.
Топът мазнините, но се използват само и единствено ако тренираш, същото е и елкарнитинат аз съм виждала резултати и от елкарнитин доста са добри но с тренировки.
От фетбърнарите може да се получи осеане за силно затопляне по време на тренировка а и правилна диетка трябва да имаш:)

# 21
  • Мнения: 2 125
Малко тренировки тук:http://www.tialoto.bg/programi/uprajnenie.php?id=33
И аз съм от мързеливките, но за коремчетата трябва да се погрижим!!! Laughing

# 22
  • Мнения: 521
stava li da masajiram s utaikata ot kafeto?

# 23
  • Мнения: 6 155
stava li da masajiram s utaikata ot kafeto?

Става  Wink

# 24
  • Мнения: 521
ama 6te ima li efekt????

# 25
  • Мнения: 21
мами корем не се сваля със преси.корем се стяга с преси.корема се сваля с подходящ хранителен режим Simple Smile

# 26
  • Мнения: 521
мами корем не се сваля със преси.корем се стяга с преси.корема се сваля с подходящ хранителен режим Simple Smile
ami kaji nqkoi podhodqsht rejim Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 6 155

Е, само от мазане с утайка или крем ефекта ще е мноого малък.  Wink Трябват си и упражнения и хранителен режим. Или поне ограничаване на тестени, сладки и прекалено мазни изделия.


п.п. моля те, пиши на кирилица, че е много трудно за четене така Peace

Общи условия

Активация на акаунт