Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 авг. 2011, 09:14 ч.

Омраза между мобилен и неговата СИМ карта

• 1 035
  • 9
  •   1
Отговори
  • на брега на морето
Нарочно слагам такова заглавие, за да прочетат повече хора.

Телефонът на дъщеря ми не приема собствената си карта. Въпросната карта работи във всички телефони у нас. Телефонът приема всички други карти. 
Какво е това чудо не знам! ooooh!
Мъжът ми отвори апарата, за да смени високоговорителчето. При него телефонът е работил безупречно с една от моите карти. Вечерта детето разменя картите и нЕма никой.
Какво да правим? Изключвам даването на сервиз.
Телефонът е Нокиа XpressMusic.

# 1
Да не е заключен и да може да се използва карта само от даден оператор newsm78

# 2
  • Стара Загора
Да не е по-стара картата?
На моя мъж така не му приемаше нокията картата и я сменихме в обикновен офис.
Просто на момента ни направиха нова със същият номер.

# 3
Имам същият телефон купен от М-тел и когато реших да го дам на детето се появи същият проблем, оказа се че е кодиран, но срещу 30 лв ми го разкодираха и сега работи и с други сим карти.Намери човек, който се занимава с разкодиране на телефони и ще решиш проблема  Peace

# 4
  • на брега на морето
Теефона и картата са на Мтел. Ползват се до снощи без всякакви технически проблеми. Преди малко бяхме в офис и смениха пластиката, да видим след като я активират какво ще стане. Такова чудо не бях срещала. ooooh!

# 5
В такъв случай може наистина проблем да е била самата карта, дано да проработи сега Peace

заглавието на темата обаче ме разсмя истинси Laughing

# 6
  • на брега на морето
заглавието на темата обаче ме разсмя истинси Laughing

Обмислях го известно време, защото много исках да съм в помощ на разядосаната от снощи девойка (дъщеря ми). Думите някак сами изплуваха.

# 7
  • ride my bike...
Съпругът ми имаше същия проблем.
Смени си картата в офис на Мтел. Помням че му искаха пари, но след кратка разправия не плати нищо. Проблемът беше в самата карта.

# 8
  • София
С подобен случай се беше сблъскал братовчед ми. Оказа се, че картата е с няколко микрона по-тънка и не може да направи контакт. Подмениха му пластиката и нещата се оправиха. Успех!  Peace Peace

# 9
  • на брега на морето
Помням че му искаха пари, но след кратка разправия не плати нищо.

Не ни искаха пари.
Благодаря на всички за вниманието  bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт