Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 авг. 2011, 13:31 ч.

лепило за тапицерия

• 1 316
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте. Пуснах търсачката, но намерих само стара информация. Някой има ли идея къде се продава лепило за тапицерия, с което се поправят дупки от изгорено или други дефекти? Някога се е продавало в topshop, но вече го няма.

# 1
Питаш за едно дето се изрязват власинки от плата, омесват се с "лепилото" и се глади с ютията и после не личи да е имало дупка ?
Това съм гледала като реклама в Топ шоп, за него ли става дума  newsm78

Принципно става и с обикновено лепило тая магия. Но с груб и мъхест плат, изрязваш власинки, омесваш с малко лепило и после гладиш, за да заякне лепилото, а отдолу можеш да подложиш друг плат. С по - нежните платове не става или прозрачни ако са. Ако е голяма кръпка пак личи.
Ето лепило за плат, филц и т.н.

http://store.krokotak.com/product.php?id_product=177

Последна редакция: чт, 25 авг 2011, 16:03 от rosy_bosy

# 2
Да, за същото лепило става дума.
Вече го няма в top shop, намерих в Англия някакви много професионални варианти в различни цветове, но ще е бавно и скъпо да ми го доставят. Там май си ги купуват фирми, които може да извикаш да ти поправят дивана професионално. У нас не съм чувала за такива.

Мерси за идеята, може да пробвам това лепило...
Дано оцелее дивана, след моята нескопосана намеса Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт