Опасни Улици /Arka Sokaklar/ по БТВ 4

  • 58 605
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Дано Зейнеп да се върне в екипа на татко Ръза и да се съберат с Мурат.Те са страхотна двойка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 1 012
Дано Зейнеп да се върне в екипа на татко Ръза и да се съберат с Мурат.Те са страхотна двойка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

И на мен ми се иска да е така  Sad

# 47
# 48
  • Мнения: 47
добре сега след като елиз и енгин се женият,какво става после тия каде изчезва newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 49
  • Мнения: 0
добре сега след като елиз и енгин се женият,какво става после тия каде изчезва newsm78 newsm78 newsm78 newsm78


честно да ти кажа не знам ... и аз се чудех това

# 50
  • Мнения: 0
защо вече никой не пише в темата  Cry Cry Cry Cry

# 51
  • Мнения: 1 012
Е как, ние никой ли сме!?  Crossing Arms

# 52
  • Мнения: 0
ем не ама преди 2 дена на ден 1 страница се пълнете с мения ... а сега не е така

# 53
  • Мнения: 0
ем не ама преди 2 дена на ден 1 страница се пълнете с мения ... а сега не е така


ееееее, преди пълнехме стр., защото аз слагах снимките, ама.. сега не ми се занимава..  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 54
  • Мнения: 0
ем не ама преди 2 дена на ден 1 страница се пълнете с мения ... а сега не е така


ееееее, преди пълнехме стр., защото аз слагах снимките, ама.. сега не ми се занимава..  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

to i теб те няма тези 2 дни да пишеш

# 55
  • Мнения: 1 012
Те сигурно си изгледаха филма на турски и ни изоставиха  Cry

# 56
  • Мнения: 1 274
Те сигурно си изгледаха филма на турски и ни изоставиха  Cry

Аз не съм го гледала напред. Peace

Интервю с Уур от сайта на БТВ.

http://www.btv.bg/news/spetsialno/zvezdi%20ot%20serialite/story/ … _mnogo_sport.html

# 57
# 58
  • Мнения: 3
 Hug
Най-редовно чета темата, но какво да се пише-филмът е върха, играят страхотно и всяка загадка се разрешава бързо. Просто един страхотен сериал.

# 59
  • Мнения: 0
Току що изгледах епизод 167... Енгин е все още с Йелиз- тя е жената, която е с него при катастрофата....  Twisted Evil Twisted Evil ...Обаче актрисата явно е сменена....  #Crazy #Crazy #Crazy И аз все си мислех, че героинята е друга...  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт