Голям проблем...

  • 1 780
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
От вчера започна да яде и малко чорбичка от манджите.
 

Сега е тъкмо момента да започне да се храни по-рационално.
Не знам знам детето дали яде много или има проблем с обмяната, но и в двата случая би било добре родителите да потърсят съвет от съответния специалист...  bouquet
За здравето на детето им ще е.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 320
жената ви пита как да си решат проблема че детето не яде защото се е задавило, а вие почвате да давате акъл колко са му кг-то и че било затлъстяване, понякога наистина прекалявате

Мислиш ли?
Дете на 4 години, което е 25 кила...мислиш ли, че проблема е в НЕяденето?
И да...затлъстяването е СЕРИОЗЕН проблем...в световен мащаб, никой тук не си го измисля.


Не съм казала обратното! Hug Но да прочете някаде да пита дали детето има затлъстяване или дали кг-то са му в много?

# 17
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
®,  има някакъв правилник, за който не знам ли?

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не мога да преценя точно, ама на 4г. - 25 гк. не са ли множко?




Синът ми е на 2 години и 2 месеца,а е 21 килограма LaughingОпределено не е дебел,а е висок 1 метър.На мен ми се вижда нормално

# 19
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Не мога да преценя точно, ама на 4г. - 25 гк. не са ли множко?



На мен ми се вижда нормално.

Да, де...ама

 
Наистина е пълничка...

# 20
  • София
  • Мнения: 1 320
Очевидно момичето е претеснено за детенцето. А почват да се коментират кг-то на детенцето. Аз самата осъзнавам че не са му малко, а явно и родителите му също! Момичето иска савет за нещо, а получава за друго. Уважам и ценя мненията на всички тук, но понякога се увличаме-слагам и себе си в това число! И в никакъв случай не се заяждам с никой! Simple Smile

# 21
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
И в никакъв случай не се заяждам с никой! Simple Smile

Добре Simple Smile
Всички мнения са си съвсем на място освен тези ти коментари:)
Проблема със задавянето явно е на психична основа...може би стрес...и очевидно детето го преодолява, щом започва да се храни.

Не виждам нищо нередно в обсъждането на килограмите.
Много образно казано, ама ако някой с брадва в главата те спре на улицата да ти иска огънче..няма ли да ти направи впечатление и брадвата?
ПРИМЕРЪТ Е САМО ЕЙ-ТАКА...двете неща не могат да се сравняват.....

# 22
  • Мнения: 5 468
25 кг. определено са страшно много моята дъщеря е на 4 и 7 месеца и е 14 кг.

Всяко дете се развива ИНДИВИДУАЛНО!
Синът ми е кило и двеста по- лек от дъщеря ти, а се вижда на колко е. И те уверявам, че за неговите 84 см изощо не са много килограмите, вече ходи и прочие.

miki3, дъщеря ти е много слаба просто... И за това, всички останали ти се виждат "страшно много" кг. Моята дъщеря е на 1 г. и 7 месеца и е 12 кг. Въобще не е дебела, напротив... Обърни внимание на твоята, след като на 4 години е само с 2 кг по-тежка.

# 23
Благодаря ви за отговорите. Проблема засега остава нерешен.Вече е отслабнала с 4кг. Незнам докога ще сваля... Sick

# 24
  • София
  • Мнения: 2 217
За тези, които се запецнаха на килограмите и особено за БРАДВАТА- ами на мен ми се струва, че страшното е точно стреса от задавянето! Хората и анорексии развиват от стресове! Дано детенцето го преодолее...
Като дете ми се беше забила рибена кост в гърлото и от тогава риба не съм докоснала! Така че, не съм сигурна брадвата кое е: кг-те или псих. проблем!
Човек решава и отслабва, а в главата не е толкова лесно всичко.

Общи условия

Активация на акаунт