Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 авг. 2011, 18:46 ч.

Шах клуб "Варна"

• 1 979
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте!
Имам една питанка за шах клуба, който се помещаваше в Гранд мола на Варна. Синът ми го посещаваше известно време, но през ваканцията замина при баба и дядо. Завърна се преди няколко дни, но като отидохме, мястото беше разтурено. А малко преди това малката ми беше докопала телефона и затрила половината телефони, наред с този на треньора. Някой случайно да има информация какво се е случило - дали са в отпуск, дали не са се изместили оттам или пък са на някой турнир? Знам, че е малка вероятността да получа отговор, но все пак да попитам.  Благодаря предварително! Simple Smile

# 1
Голяма е вероятността тук да Ви се отговори.Да,в момента има много известен турнир по шахмат-"Морско конче",който се провежда в хотел Заря-Златни пясъци!Можете да потърсите информация за този турнир и да погледнете телефоните на организаторите.Мисля,че този турнир се провежда под тяхна егида!!!
Моят син играе в софийски шахматен клуб и за съжаление не мога да Ви помогна с телефони на треньори от този клуб!

# 2
Благодаря за отговора!  bouquet Намерих го турнира - явно са там в момента. Ще ги търсим пак през септември.  Simple Smile

# 3
интересувам се от детски школи по шах във Варна. Някой може ли да ми помогне? Ровя в нета от дълго време и единственото, което открих е че има организирана шах академия в читалище, но за лятото няма да имат събирания поради ремонт на сградата. Търсих клубове във Варна, но за съжаление нищо не откривам..  Confused

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт